Ceny badań w sklepie internetowym są 15% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

flaga ukrainy#standwithUkraine

Kolejne placówki Synevo już otwarte!

2022 09 07 Synevo desktop baner 1920x600px nowe PP 3
2022 09 07 Synevo mobile baner 750x1624px nowe PP 3

Z początkiem września Synevo uruchomiło kolejne Punkty Pobrań zlokalizowane we Wrocławiu,  Kielcach, Lesznie, Świebodzinie. Systematycznie realizując strategię rozwoju sieci punktów pobrań i nowoczesnej infrastruktury laboratoryjnej – tak, aby być blisko naszych Pacjentów i móc sprostać ich potrzebom oraz oczekiwaniom.

Placówki oferują szeroki zakres badań diagnostyki laboratoryjnej. W ofercie dostępnych jest ponad 1600 rutynowych badań, zaawansowana diagnostyka laboratoryjna jak genetyka, medycyna tropikalna badania immunologiczne oraz patomorfologia.

Pacjenci mogą wybrać gotowe pakiety badań dopasowane do swoich potrzeb zdrowotnych i nabyć je online na store.synevo.pl. Są to zestawy najczęściej rekomendowanych przez specjalistów badań dla kobiet, mężczyzn, osób starszych oraz dzieci. Badania te można wykonywać w celach profilaktyczno-kontrolnych, aby upewnić się czy na pewno nasz organizm funkcjonuje w sposób prawidłowy. W placówkach Synevo większość badań można wykonać bez skierowania od lekarza, a wyniki są dostępne online.

W Punktach Pobrań Synevo Pacjenci mogą wykonać również testy w kierunku obecności przeciwciał wirusa Sars-CoV-2.

Zadbaliśmy o profesjonalną kadrę medyczną, nowoczesny sprzęt i dogodne lokalizację placówek. Dbamy, aby nasi Pacjenci mieli zapewniony wysoki komfort podczas korzystania z usług Synevo. Otwierając nowe placówki szczegółowo analizujemy lokalizacje i udogodnienia, które możemy w nich zapewnić. Naszą misją jest utrzymanie i rozwijanie wielowymiarowej jakości – mówi Waldemar Cyrański, Dyrektor Operacyjny ds. Rozwoju Biznesu.

Nie zapominamy również o dotychczasowych Punktach Pobrań. W 2022 roku przyświecają nam hasła: standaryzacja i wysoka jakość obsługi. Rozwijamy kompetencje naszej kadry przykładając szczególną wagę do obsługi Pacjentów w Punktach Pobrań, procedur medycznych i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Trenujemy umiejętności, które pomogą pracownikom zadbać o naszych Pacjentów z należną im troską – mówi Małgorzata Raszkiewicz, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu

 

Synevo jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań dla laboratoriów diagnostycznych w Polsce, liderem we wdrażaniu najnowszych badań laboratoryjnych. Synevo oferuje około 2900 rutynowych i zaawansowanych badań, obejmujący cały zakres od profilaktyki i wczesnej diagnostyki po monitorowanie leczenia. 2021 roku Synevo dysponowało siecią 31 laboratoriów klinicznych i ponad 170 punktów pobrań krwi, strategicznie i dogodnie zlokalizowanych w 71 miastach. Ponad 1 740 pracowników zaangażowanych jest w obsługę ponad 2 665 574 klientów, wykonując ponad 25 628 486 badań.