Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Для проведення аналізів на COVID-19 (ПЛР чи антиген) ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно зробити онлайн-реєстрацію (обрати назву аналізу, адрес лабораторного центру, дату виконання аналізу, а також вказати електронну адресу та номер телефону). Посилання до онлайн-реєстрації: https://zapisy.synevo.pl/

#Zostanwdomu to akcja w mediach społecznościowych będąca odpowiedzią na wyjątkowe środki bezpieczeństwa wprowadzone przez polski rząd. Synevo również zachęca wszystkich, aby w miarę możliwości pozostali w domach i nie przebywali w większych skupiskach ludzkich. Co jednak zrobić, gdy rzeczywiście musimy wykonać badania laboratoryjne, a lokalna przychodnia jest zamknięta? Telemedycyna oferuje wiele możliwości konsultacji z lekarzem, ale nie jest możliwe zdalne wykonania np. badań krwi.

Gdzie mogę wykonać badania bez skierowania?

W sytuacji, w której mamy możliwość zdalnej konsultacji z lekarzem, ale przychodnia nie może pobrać od nas krwi do badania warto skorzystać z zewnętrznych placówek, takich jak punkty pobrań Synevo. Pomimo pandemii koronawirusa, zdecydowana większość z nich pozostaje otwarta i można wykonać w nich badania bez skierowania od lekarza.

Wyniki badań dostępne są online nawet tego samego dnia, można je też przesłać lekarzowi na e-wizytę. Dzięki temu nie musimy odkładać ważnych dla naszego zdrowia badań.

badania bez skierowania

Kto potrzebuje badań w trakcie pandemii ?

Wiele osób cierpiących na schorzenia inne niż COVID-19 potrzebuje, co jakiś czas wykonywać badania monitorujące stan ich zdrowia. W sytuacji, w której bardzo duża ilość przychodni jest zamknięta, a wizyta w nich stanowić może znaczne zagrożenie z punktu widzenia epidemiologicznego, warto jest rozważyć wykonanie takich badań w laboratoriach medycznych Synevo.

W podobnej sytuacji znajdują się kobiety w ciąży. Mimo szalejącej pandemii i znacznie utrudnionego dostępu do opieki lekarskiej (zwłaszcza tej prywatnej, w mniejszych przychodniach) zdecydowanie zaleca się im wykonywanie rutynowych badań. W tej sytuacji również punkty pobrań Synevo oferują rozwiązanie – można w nich bezpiecznie pobrać krew oraz szybko otrzymać wyniki przez Internet.

Jak bezpiecznie wykonywać badania podczas pandemii?

W obliczu wzrastającej liczby stwierdzonych przypadków zakażenia nowym koronawirusem należy minimalizować kontakt z innymi osobami. Dlatego tak ważne jest, aby spędzić jak najmniej czasu w punkcie pobrań. Z rozwiązaniem przychodzą nam platformy eCommerce, takie jak www.store.synevo.pl, gdzie można wygodnie i szybko zamówić badania laboratoryjne, opłacić je, a także wstępnie zarejestrować się na badanie. Przy wizycie w punkcie pobrań wystarczy tylko okazać numer wygenerowanego zamówienia (otrzymany na e-maila) oraz dowód osobisty. Dzięki temu pobyt w punkcie pobrań może skrócić się z kilkunastu do kilku minut.

Personel laboratoriów i punktów pobrań Synevo jest wyposażony w środki ochrony indywidualnej, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pacjentom.

W sytuacji utrudnionego dostępu do wielu przychodni i podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego, przed pobraniem należy:

  • upewnić się, że punkt pobrań jest czynny – tę informację znajdziesz na liście naszych punktów oraz w specjalnej informacji o zamkniętych punktach pobrań (informacje aktualizowane są na bieżąco) na naszej stronie www. Możesz również zadzwonić do Biura Obsługi Klienta (22) 120 24 00
  • w miarę możliwości unikać środków transportu zbiorowego;
  • bezwzględnie przestrzegać wytycznych pracowników punktu pobrań dot. higieny osobistej.

Wyniki badań laboratyjnych online

Koronawirus badania

W naszej ofercie posiadamy badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2:

 

BADANIA ZAMÓW
Test na przeciwciała koronawirusa jakościowo Dostępny w Punkcie Pobrań
Test na przeciwciała koronawirusa półilościowo IgG Kup online
Test na przeciwciała koronawirusa półilościowo IgM Kup online
Test na przeciwciała koronawirusa półilościowo IgG+IgM Kup online
Test na koronawirusa SARS-CoV-2 RT-PCR Kup online

Koronawirus objawy

Osoby zakażone koronawirusem mają:

  • wysoką gorączkę,
  • kaszel,
  • duszności,
  • kłopoty z oddychaniem.

Jeśli zaobserwowałeś u siebie wymienione objawy:

  • Bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną lub
  • zgłoś się własnym transportem bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.
  • Nie korzystaj z komunikacji publicznej, żeby nie zakażać innych.

 

Więcej informacji znajdziesz tu: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Zobacz video FAQ