Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

flaga ukrainy#standwithUkraine

Laboratorium Elbląg

Placówka Synevo w Twojej okolicy

Laboratorium Elbląg – Punkty Pobrań Synevo

Znajdź placówkę blisko siebie


W Elblągu zlokalizowane są dwa Punkty Pobrań Synevo, które oferują ponad 1600 badań laboratoryjnych.

W placówkach można wykonać m.in.:

Każdy z punktów posiada w swojej ofercie również pakiety badań dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. Są to m.in. pakiety dla kobiet, pakiety dla mężczyzn.

Badania można zamówić w szybki i wygodny sposób online za pośrednictwem sklepu internetowego bez wychodzenia z domu. Większość z nich dostępnych jest bez skierowania od lekarza.

Zakładając w dowolnym Punkcie Pobrań Synevo kartę stałego klienta, pacjent zyskuje całodobowy dostęp do historii wszystkich swoich wyników badań od momentu jej założenia.

Poniżej znajduje się lista placówek wraz z adresami i godzinami otwarcia. Wybierz Punkt w Twojej okolicy.

PIN

Elbląg
ul. Królewiecka 88


pon.-pt.: 07:00 – 14:30

Pobrania krwi w godz. 7:00 – 14:00

sob.: 07:00 – 10:30

Pobrania krwi w godz. 7:00 – 10:00

mobile-phone
Biuro Obsługi Klienta
22 120 24 00

Synevo Elbląg

 

Badania krwi Elbląg

Badania krwi w Elblągu wykonasz w Punktach Pobrań Synevo. Badania możesz kupić przez Internet. Dzięki zakupom online nie płacisz za usługę pobrania oraz skracasz swój pobyt w placówce. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach.

Badania moczu Elbląg

Szukasz placówki w Elblągu, w której można wykonać badania moczu? Sprawdź ofertę Punktów Pobrań Synevo w Twoim mieście. Posiadamy szerokie portofolio badań – od rutynowych badań po specjalistyczne testy genetyczne. Kup badania moczu online i odbierz wyniki przez Internet.

Badania genetyczneElbląg

Zastanawiasz się nad wykonaniem badań genetycznych w Elblągu? Sprawdź ofertę Synevo na stronie internetowej lub skontaktuj się z BOK 22 120 24 00. Badania genetyczne możesz zamówić online w sklepie internetowym.

Badania kału Elbląg

Badania kału w Elblągu wykonasz Punktach Pobrań Synevo. Sprawdź lokalizacje poszczególnych placówek. Badania możesz kupić online. Masz pytania? Zadzwoń 22 120 24 00 lub napisz do nas.

Test na koronawirusa Elbląg

W naszej ofercie dostępne są testy w kierunku przeciwciała przeciw koronawirusowi SARS-CoV-2. Badania można kupić online. Przyjdź do wybranego Punktu Pobrań.

Znajdź placówki Synevo w całej Polsce


Laboratorium
Warszawa

Laboratorium
Wrocław

Laboratorium
Łódź

Laboratorium
Gdańsk

Laboratorium
Poznań

Laboratorium
Bydgoszcz

Laboratorium
Kraków

Laboratorium
Katowice