Ceny badań w sklepie internetowym są 15% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

flaga ukrainy#standwithUkraine

Laboratorium Wrocław Krawiecka

Godziny otwarcia:

W Punkcie Pobrań przy ul. Krawiecka 3C wykonywane są m.in.:

Laboratorium Wrocław - Krawiecka

ul. Krawiecka 3C

Wskazówki dojazdu

W placówce istnieje możliwość wykonania pobrań ginekologicznych (m.in.: wymaz z szyjki macicy, cytologia, test HPV, GBS).

Pobrania odbywają się od poniedziałku do piątku.

Punkt Pobrań Synevo znajduje się przy ul. Krawieckiej 3c. Wejście do placówki znajduje się od strony Placu Dominikańskiego, naprzeciwko Galerii Dominikańskiej i Hotelu Mercure, obok Santander Banku. Usytuowany jest na parterze, co jest udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami dla dzieci. Można korzystać z parkingu w Galerii Dominikańskiej.

W pobliżu znajduje się duży węzeł komunikacyjny z licznymi tramwajami i autobusami przystanków „Galeria dominikańska”. Linie autobusowe: 242, 251, 259. Linie tramwajowe: 4, 6, 8, 9, 11, 17, 23.

Dodatkowe informacje

Punkt Pobrań jest punktem przyjaznym zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Pracuje w nim wykfalifikowany Personel Medyczny, który posiada doświadczenie nie tylko z pobierania materiału do badań dla osób w każdym wieku, ale także z pracy z pacjentem.

W naszym punkcie pobrań, jak i w każdym innym punkcie pobrań Synevo, mają Państwo możliwość założenia karty stałego klienta, przez którą można sprawdzić wyniki online bądź są wydawane jednorazowe kody do sprawdzenia wyników przez Internet.

phone call 2

Biuro Obsługi Klienta
22 120 24 00

Znajdź placówki Synevo w całej Polsce


Laboratorium
Warszawa
Laboratorium
Wrocław
Laboratorium
Łódź
Laboratorium
Gdańsk
Laboratorium
Poznań
Laboratorium
Bydgoszcz
Laboratorium
Kraków
Laboratorium
Katowice