Ceny badań w sklepie internetowym są 15% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

flaga ukrainy#standwithUkraine

Laboratorium Wrocław Krawiecka

Godziny otwarcia:

W Punkcie Pobrań przy ul. Krawiecka 3C wykonywane są m.in.:

Laboratorium Wrocław - Krawiecka

ul. Krawiecka 3C

Wskazówki dojazdu

Punkt Pobrań Synevo znajduje się przy ul. Krawieckiej 3c. Wejście do placówki znajduje się od strony Placu Dominikańskiego, naprzeciwko Galerii Dominikańskiej i Hotelu Mercure, obok Santander Banku. Usytuowany jest na parterze, co jest udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami dla dzieci. Można korzystać z parkingu w Galerii Dominikańskiej.

W pobliżu znajduje się duży węzeł komunikacyjny z licznymi tramwajami i autobusami przystanków „Galeria dominikańska”. Linie autobusowe: 242, 251, 259. Linie tramwajowe: 4, 6, 8, 9, 11, 17, 23.

Dodatkowe informacje

Punkt Pobrań jest punktem przyjaznym zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Pracuje w nim wykfalifikowany Personel Medyczny, który posiada doświadczenie nie tylko z pobierania materiału do badań dla osób w każdym wieku, ale także z pracy z pacjentem.

W naszym punkcie pobrań, jak i w każdym innym punkcie pobrań Synevo, mają Państwo możliwość założenia karty stałego klienta, przez którą można sprawdzić wyniki online bądź są wydawane jednorazowe kody do sprawdzenia wyników przez Internet.

phone call 2

Biuro Obsługi Klienta
22 120 24 00

Znajdź placówki Synevo w całej Polsce


Laboratorium
Warszawa
Laboratorium
Wrocław
Laboratorium
Łódź
Laboratorium
Gdańsk
Laboratorium
Poznań
Laboratorium
Bydgoszcz
Laboratorium
Kraków
Laboratorium
Katowice