Jeden kupon, dwie zniżki

logo synevo fb2 white
mobile holter tekst white

Jeden kupon dwie zniżki!

Trenujesz? Miej pewność, że robisz to bezpiecznie!

Podstawowe badania, wsparte profesjonalną oceną lekarską, mogą wspomóc trening, poprawić skuteczność diety oraz przekrojowo sprawdzić funkcjonowanie Twojego najcenniejszego sprzętu treningowego, czyli Twojego ciała.
 
Badania zawarte w Scanactive Premium pomagają ocenić ogólny stan zdrowia osób utrzymujących wysoką aktywność fizyczną. Zakres parametrów włączonych do poszczególnych pakietów został wybrany na podstawie wyników autorskiego projektu badawczego, wieloletniego doświadczenia grona lekarzy i diagnostów laboratoryjnych oraz aktualnych doniesień z zakresu medycyny sportowej. Wskazane jest skonsultowanie wyników badań z lekarzem.
scanactive 768x768px 04

Badania krwi mogą jednak nie wykryć problemów z wydolnością układu krążeniowego...

... a osoby, które trenują dyscypliny takie jak triatlon, czy ultramaraton powinny również zadbać o regularną kontrolę wydolności serca

Dlatego też Synevo łączy siły z mobileholter.pl
oferując wspólną zniżkę na badania dla osób aktywnych ruchowo.

Długość badania jest zależna od indywidualnych potrzeb i wskazań każdego badanego. mobileHolter może trwać od 1 dnia do nawet kilku tygodni.

Nad przebiegiem badania czuwa Centrum Monitorowania, które jest w stanie odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości, jakie mogą się pojawić w trakcie diagnostyki.

Podczas badania Zespół Centrum Monitorowania widzi zapis EKG w czasie rzeczywistym i w razie wystąpienia problemów technicznych (np. źle przyklejonych elektrod, niejasnego zapisu, wyczerpywania się baterii), kontaktuje się telefonicznie z badanym. Wszystko to w celu zapewnienia zapisu EKG jak najwyższej jakości, tak aby wynik badania dał pełny obraz pracy serca.

Urządzenie PocketECG posiada wbudowany akcelerometr, dzięki czemu występowanie zaburzeń pracy serca będzie można połączyć z aktywnością fizyczną. PocketECG pozwala na zgłaszanie na bieżąco, poprzez dotykowy ekran urządzenia, odczuwanych symptomów (jak np. zawroty głowy, zmęczenie, duszność itp.), które zostają uwzględnione w raporcie, dzięki temu można sprawdzić, czy odczucia te mają podłoże kardiologiczne.

Wynik końcowy jest przygotowany przez doświadczonych techników EKG i specjalistów kardiologii z wieloletnim stażem.

W ramach usługi mobileHolter Pacjent otrzymuje:

  • Badanie holterowskie – 24h lub wielodobowe
  • Dostawa i odbiór zestawu kurierem ze wskazanego adresu,
  • Nadzór techniczny nad jakością badania prowadzony przez wyspecjalizowany personel Centrum Monitorowania,
  • Kompleksowy raport z wynikami badania umożliwiający skuteczną diagnozę pracy serca podczas wysiłku oraz normalnego rytmu życia.

Przygotowanie do badań Scanactive

Wiele czynników może zaburzać wyniki badań, dlatego warto pamiętać o kilku prostych zasadach:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

Synevo sp. z o.o.
ul. Zamieniecka 80/401
04-158 Warszawa

Medicalgorithmics Polska Sp. z o.o.
04-628 Warszawa, ul. Alpejska 4a
KRS 0000413601, NIP 952-211-78-23