yandex pixel
Menu
Zamknijzamknij

Wyszukiwarka

Ostatnio wyszukiwane

Popularne

O Zakładzie Patomorfologii

POSIADAMY JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH W POLSCE PRACOWNI IMMUNOHISTOCHEMII

Wśród wszystkich dziedzin z zakresu medycyny laboratoryjnej w naszej firmie histopatologia zajmuje szczególne miejsce.

Zakład Patomorfologii Synevo powstał w 2005 roku. Aktualnie posiadamy zespół 37 wykwalifikowanych lekarzy; w tym 33 specjalistów patomorfologów, a wśród nich 3 profesorów oraz 13 doktorów medycyny.

Świadczymy usługi medyczne w dziedzinie histopatologii i cytologii wraz z szeroką ofertą specjalistycznych barwień dodatkowych. Oferujemy także możliwość konsultacji.

Materiałem do badań są na ogół chirurgicznie pobierane od pacjenta części tkanek i narządów. Raz pobrany materiał jest jedyny i nieodtwarzalny, dlatego też należy zajmować się nim ze szczególną starannością. Dzięki zastosowaniu w naszych pracowniach najnowocześniejszych technologii uzyskujemy do oceny preparaty grubości zaledwie kilku mikronów. Bazując na aktualnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu grona specjalistów, rozpoznanie w naszych pracowniach stawiamy w oparciu o najwyższej jakości obraz spod mikroskopów.

SPEŁNIAMY WYTYCZNE POLSKIEGO TOWARZYSTWA PATOMORFOLOGÓW

Na terenie Zakładu znajdują się pracownie:

  • cytologiczna
  • immunohistochemiczna
  • histopatologiczna,

które wyposażone są w niezbędne, nowoczesne oprogramowanie informatyczne oraz sprzęt zapewniający najwyższą jakość wykonywanych preparatów oraz procedur medycznych zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Patomorfologów (mikrotomy, zatapiarki, barwiarki, specjalistyczne stoły do wstępnej obórki materiału histopatologicznego).

DO KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA?

Nasza oferta kierowana jest zarówno do szpitali wieloprofilowych, jak i specjalistycznych ośrodków medycznych, NZOZ-ów oraz prywatnych gabinetów zabiegowych.

Co nas wyróżnia:

  • możliwie najkrótszy czas oczekiwania na wynik (wynik w systemie on line często już po 72 godzinach, wynik papierowy po 5 dniach w gabinecie lekarskim)
  • bardzo szeroki pakiet oznaczeń immunohistochemicznych (dostęp do ponad 150 rodzajów przeciwciał)
  • jedne z najlepiej wyposażonych pracowni histopatologicznych w kraju (specjalistyczny sprzęt medyczny światowych producentów aparatury)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zakład Patomorfologii Synevo
Krakusa 15/17, 93-515 Łódź
tel. +48 42 299 12 59+48 42 299 12 60
histopatologia@synevo.pl

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt z wybranym przedstawicielem medycznym.