Synevo Polska przejęło Dialab, dostawcę usług diagnostycznych we Wrocławiu.

Zapoznaj się najnowszymi informacjami

1650032300202
 
Synevo Poland sfinalizowało przejęcie Dialab, polskiego dostawcy usług diagnostycznych zarządzającego siecią siedmiu punktów pobrań oraz laboratorium diagnostycznym na terenie Wrocławia i okolic.

Założona w 2001 roku firma Dialab posiada wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycje na rynku lokalnym. Oferuje szeroki zakres rutynowych i zaawansowanych badań laboratoryjnych we wszystkich głównych obszarach diagnostyki.

Dążąc do świadczenia usług diagnostyki laboratoryjnej na najwyższym poziomie, Synevo Poland wzmacnia swoją obecność w najatrakcyjniejszym regionie kraju, który zgodnie z Badaniem Oceny Otoczenia Biznesu, plasuje się na pierwszym miejscu pod względem atrakcyjności biznesowej.

Przejęcie Dialab jest częścią naszej strategii rozwoju na istniejących rynkach. Zwiększa ono zdecydowanie dostępność Synevo na jednym z najatrakcyjniejszych obszarów w Polsce. Łącząc strategiczną lokalizację punktów Dialab, cenne środki trwałe i dobrze wyszkolony zespół, z doświadczeniem oraz najwyższej jakości ofertą Synevo, oczekujemy dalszego dynamicznego rozwoju. Ta synergia stanowi doskonałą okazję do zbudowania silnej obecności Synevo w rejonie Wrocławia i przybliża nas do celu, jakim jest bycie jednym z liderów rynku w diagnostyce laboratoryjnej. – powiedziała Olga Klyuchnykova, Country Manager Synevo Poland.

Dynamiczny rozwój Synevo w regionie Wrocławia zapewni dostęp do najwyższej jakości usług diagnostycznych dla około 1,25 mln mieszkańców.