Menu
Zamknij

Wyszukiwarka

Ostatnio wyszukiwane

Popularne

Jakość

Posiadamy system zarządzania jakością zgodny z PN-EN ISOD 15189

Laboratoria Synevo jako jedne z pierwszych w Polsce wdrożyły system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 15189, który obejmuje organizację, zarządzanie oraz działalność badawczą laboratoriów.

W celu uzyskania obiektywnych dowodów skuteczności wdrożonego systemu zarządzania jakością Zarząd Synevo podjął decyzję o poddaniu laboratoriów ocenie przez Polskie Centrum Akredytacji – jednostkę niezależną posiadającą uprawnienia do potwierdzania wyników badań.

Nasz mocne strony wg audytorów z Polskiego Centrum Akredytacji

Auditorzy wizytujący Laboratoria Synevo jako mocne strony wymienili:

  • kompetentny personel
  • zaangażowanie
  • doskonałe warunki lokalowe i środowiskowe
  • nowoczesne wyposażenie badawcze
  • doskonałe wyniki uzyskiwane w kontroli zewnątrz laboratoryjnej

Prowadzimy ciągły monitoring jakości poprzez audyty wewnętrzne i zewnętrzne. Zleceniodawcy oceniają pracę laboratoriów pod kątem własnych oczekiwań. Podobne kontrole są prowadzone przez jednostki nadrzędne – Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Sanepid.

Do wszystkich badań wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane odczynniki, zestawy i aparaty, między innymi Roche Diagnostics, bioMereux, Abbott i Siemens.

Prawidłową identyfikację oraz rozpoznawalność zapewnia nam system kodów kreskowych i specjalistyczne oprogramowanie. Synevo, w trosce o swoich pacjentów, wdrożyło program kontroli wewnętrznej i międzylaboratoryjnej, który gwarantuje wysoką jakość analityczną badań.

TUTAJ można pobrać certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 15189 dla Synevo sp. z o.o.

Zakres akredytacji: AM 002

Otrzymany certyfikat ISO 9001 potwierdzający zgodność naszego systemu zarządzania z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2008 w zakresie podstawowej i zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki mikrobiologicznej, serologii transfuzjologicznej, genetyki, biologii molekularnej, histopatologii i cytologii jest kolejnym, niezależnym potwierdzeniem naszych kompetencji i wysokiej jakości usług, co stawia nas w gronie liderów na polskim rynku.

Zostaw wiadomość
Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.