Wspólna zniżka na badanie Scanactive Premium i usługę mobileholter.pl

Zapoznaj się najnowszymi informacjami

Synevo Sp. z o. o. rozpoczęło współpracę z mobileholter.pl – przygotowaliśmy promocję dla osób aktywnych fizycznie.  Dzięki wspólnemu kodowi rabatowemu pacjenci będą mogli skorzystać z 10% zniżki na pakiet badań Scanactive Premium oraz wielodobowy monitoring serca w standardzie holterowskim.

W Polsce z roku na rok wzrasta liczba osób, które rozpoczynają lub kontynuują swoją przygodę z intensywnym treningiem. Bieganie, triatlon, czy kolarstwo zyskują więc coraz większą popularność. Często jednak osoby pragnące zmienić tryb życia na bardziej aktywny nie monitorują właściwie stanu swojego zdrowia w trakcie stopniowego zwiększania wydolności organizmu. Może się to wiązać z ryzykiem wystąpienia poważnych zaburzeń zdrowotnych.

Odpowiedzią na ten problem są zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane badania diagnostyczne. O ile są one dodatkowo uzupełnione o profesjonalną ocenę lekarza specjalisty, mogą wspomagać wysiłek fizyczny osób aktywnych, wspierać optymalizację diety i znacznie zwiększać bezpieczeństwo treningu.

Badania zawarte w Pakiecie Scanactive Premium pomagają ocenić ogólny stan zdrowia osób utrzymujących wysoką aktywność fizyczną. Zakres parametrów włączonych do poszczególnych pakietów został wybrany na podstawie wyników autorskiego projektu badawczego, wieloletniego doświadczenia grona lekarzy i diagnostów laboratoryjnych oraz aktualnych doniesień z zakresu medycyny sportowej. Wskazane jest skonsultowanie wyników badań z lekarzem.

Z kolei mobileholter.pl to usługa pozwalająca bez skierowania korzystać z wielodniowego monitoringu pracy serca. Badanie wykorzystuje urządzenie PocketECG posiadające wbudowany akcelerometr, dzięki czemu występowanie zaburzeń pracy serca będzie można połączyć z aktywnością fizyczną. Dzięki temu osoby mające problemy z sercem mogą dostosować wysiłek fizyczny do swojego stanu zdrowia.  Sprawia to, że jest to optymalne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Pobierz kupon rabatowy:

Wspólna zniżka na badanie Scanactive Premium i usługę mobileholter.pl 1