Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Webinar: “CA 125 i HE4 w diagnostyce biochemicznej raka jajnika”

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami

diagnostyka_infekcji4 marca o godzinie 18.00 zapraszamy do uczestnictwa w jednogodzinnym szkoleniu (tzw. webinarze) dla lekarzy i diagnostów, które odbędzie się na żywo przez internet na temat:

CA 125 i HE4 w diagnostyce biochemicznej raka jajnika”

Szkolenie przeprowadzi dwóch prelegentów:

Prof. dr hab. n. med. Jan Kanty Kulpa

Dr hab. n. med. Paweł Blecharz prof. nadzw.

Posługiwanie się markerami nowotworowymi ciągle budzi niepewność w środowisku lekarskim. Nadal poszukiwany jest idealny marker – parametr o wysokiej czułości, swoistości i wartości predykcyjnej.

Dlatego celem wykładu jest przedstawienie opinii praktyków medycyny laboratoryjnej i klinicznej właśnie na temat wykorzystywania markerów nowotworowych w codziennej praktyce lekarskiej.

Zapisz się na webinar i dowiedz się co na ten temat sądzą specjaliści!

[own_button_more href=”https://app.getresponse.com/site/webinar_04_03_14/webform.html?wid=1040005&u=gSe” color=”yellow” float=”” title=”Zapisz się”]

 

Notki biograficzne prelegentów

jan_kanty_kulpaProf. dr hab. n. med. Jan Kanty Kulpa, Centrum Onkologii – Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie, Oddział w Krakowie, specjalizacja II stop. z analityki klinicznej. Konsultant krajowy w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Jego działalność naukowo-badawcza dotyczy diagnostyki biochemicznej chorób nowotworowych, badań markerów nowotworowych, wybranych czynników wzrostu oraz wykładników reakcji ostrej fazy. Autor ponad 190 opublikowanych prac  i rozdziałów w podręcznikach i monografiach, a także blisko 250 doniesień zjazdowych, których streszczenia opublikowano w suplementach czasopism naukowych i materiałach zjazdowych.

Dr hab. n. med. Paweł Blecharz prof. nadzw., Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie, Oddział w Krakowie, specjalizacje: ginekologia i położnictwo, ginekologia onkologiczna. Odbył wiele staży naukowych w renomowanych, zagranicznych ośrodkach naukowych. Autor blisko 80 opublikowanych prac, a także ponad 70 doniesień zjazdowych, których streszczenia zostały opublikowane w suplementach czasopism naukowych i materiałach zjazdowych.

 

 

Szkolenie online organizowane jest wspólnie z Roche Diagnostics Polska.

logo Roche