Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

O naszej działalności

Poznaj nas jeszcze bliżej

Synevo jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań dla laboratoriów diagnostycznych w Polsce, liderem we wdrażaniu najnowszych badań laboratoryjnych. Synevo Polska oferuje około 2900 badań rutynowych i zaawansowanych, obejmujących cały zakres od profilaktyki i wczesnej diagnostyki po monitorowanie leczenia. Na koniec 2021 roku Synevo Polska dysponowało siecią 31 laboratoriów klinicznych i ponad 170 punktów pobrań krwi, strategicznie i dogodnie zlokalizowanych w 71 miastach. Ponad 1 740 pracowników zaangażowanych jest w obsługę ponad 2 665 574 klientów, wykonując ponad 25 628 486 badań.

Dzięki 16-letniemu doświadczeniu na rynku, Synevo Polska dostarcza niezbędnych informacji, aby pomóc lekarzom, szpitalom, firmom farmaceutycznym, naukowcom i pacjentom w podejmowaniu świadomych decyzji, a także przyspiesza innowacje poprzez zapewnienie dostępu do platform cyfrowych w celu dostosowania obsługi klienta do indywidualnych potrzeb.

Synevo Polska jest częścią Medicover, wiodącego międzynarodowego dostawcy usług medycznych i diagnostycznych z siedzibą w Szwecji, notowanego na Nasdaq Stockholm. Medicover został założony w 1995 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi medyczne w Polsce, a następnie rozszerzył swoją działalność na inne kraje, zaspokajając podobne potrzeby. Obecnie największe oddziały Medicover znajdują się w Polsce, Niemczech, Rumunii, na Ukrainie i w Indiach. Medicover świadczy szerokie spektrum usług medycznych poprzez rozbudowaną sieć przychodni, szpitali, laboratoriów i punktów pobrań krwi w dwóch pionach – Usług Medycznych i Usług Diagnostycznych.

Dział Usług Diagnostycznych oferuje szeroki zakres klinicznych usług laboratoryjnych, w tym szeroki zakres badań laboratoryjnych we wszystkich głównych dziedzinach patologii klinicznej, od badań rutynowych do zaawansowanych oraz od profilaktyki do monitorowania leczenia. Działalność prowadzona jest poprzez sieć 97 laboratoriów, 733 punktów pobrań krwi oraz 26 klinik w dziesięciu krajach. Główne rynki to Niemcy, Rumunia, Ukraina i Polska.

Healthcare Services oferuje wysokiej jakości opiekę w oparciu o model zintegrowanej opieki zdrowotnej oraz szeroką gamę usług specjalistycznych, koncentrując się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Usługi są oferowane w 117 klinikach medycznych, 25 szpitalach, 52 klinikach stomatologicznych, 20 klinikach leczenia bezpłodności i 25 siłowniach. Główne rynki to Polska, Indie i Rumunia.

Dlaczego Synevo ?


O naszej działalności 1
Praca zespołowa

Na każdy sukces pracujemy wspólnie. Nasza firma jest naszą drużyną. 

O naszej działalności 2
Wiarygodność

Posiadamy szeroki zakres akredytacji obejmujący różne laboratoria

O naszej działalności 3
Pasja jakości

Stale się rozwijamy, nieustannie dążąc do poprawiania jakości naszych działań.

Nasi pracownicy


O naszej działalności 4

Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez pracowników, którzy są naszym największym kapitałem i rozwijają się wraz z firmą. Zatrudniamy lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i techników.

Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje a wielu z nich związało z Synevo swoją karierę zawodową na nawet kilkanaście lat.

W naszej historii kilkudziesięciu członków zespołu uzyskało tytuły specjalistów w różnych dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej, a niektórzy ukończyli studia podyplomowe lub uzyskali tytuły naukowe.

Zobacz także


Nasze lokalizacje


Znajdź najbliższą placówkę Synevo

Sprawdź punktów pobrań Synevo w Twojej okolicy

Aktualności


Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź co się dzieje w Synevo i bądź z nami na bieżąco.

Dołącz do nas


Zostań członkiem zespołu Synevo

Zobacz aktualne oferty pracy oraz zasady rekrutacji.