O naszej działalności

Poznaj nas jeszcze bliżej

Synevo jest jednym z czołowych dostawców usług diagnostyki medycznej w Polsce oraz liderem we wdrażaniu najnowszych badań laboratoryjnych. Synevo Polska oferuje ponad 3000 rutynowych i zaawansowanych testów we wszystkich głównych obszarach patologii klinicznej. Pod koniec 2020 roku firma Synevo w Polsce posiadała 36 laboratoriów medycznych i ponad 130 punktów pobrań wykonujących ponad 21,5 miliona badań rocznie.

Synevo Polska jest częścią Medicover, wiodącego międzynarodowego dostawcy usług medycznych i diagnostycznych z siedzibą w Szwecji, notowanym na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie. Powstał w 1995 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi zdrowotne w Polsce, Medicover rozszerzył się następnie na inne kraje spełniając podobne potrzeby. Obecnie największe szpitale Medicover znajdują się w Polsce, Niemczech, Rumunii, na Ukrainie i Indiach. Medicover świadczy szerokie spektrum usług zdrowotnych poprzez rozbudowaną sieć przychodni, szpitali, specjalistycznych laboratoriów i punktów pobrań w ramach dwóch działów – Opieki Zdrowotnej i Diagnostyki.

Dział Diagnostyki oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym szeroki zakres badań laboratoryjnych we wszystkich głównych obszarach patologii klinicznej – od testów rutynowych po zaawansowane, od profilaktyki po monitorowanie leczenia. Działalność prowadzona jest poprzez sieć 97 laboratoriów, 733 punktów pobrań i 26 klinik w dziesięciu krajach. Główne rynki to Niemcy, Rumunia, Ukraina i Polska.

Dział Opieki Zdrowotnej oferuje wysokiej jakości opiekę w oparciu o Zintegrowany Model Opieki Zdrowotnej oraz szeroką ofertę specjalistycznych usług opiekuńczych z naciskiem na zdrowie i dobre samopoczucie. Usługi świadczone są w 117 klinikach medycznych, 25 szpitalach, 52 klinikach stomatologicznych, 20 klinikach leczenia niepłodności i 25 salach gimnastycznych. Głównymi rynkami są Polska, Indie i Rumunia.

Więcej informacji na www.medicover.com

Dlaczego Synevo ?


O naszej działalności 1
Praca zespołowa

Na każdy sukces pracujemy wspólnie. Nasza firma jest naszą drużyną. 

O naszej działalności 2
Wiarygodność

Posiadamy szeroki zakres akredytacji obejmujący różne laboratoria

O naszej działalności 3
Pasja jakości

Stale się rozwijamy, nieustannie dążąc do poprawiania jakości naszych działań.

Nasi pracownicy


O naszej działalności 4

Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez pracowników, którzy są naszym największym kapitałem i rozwijają się wraz z firmą. Zatrudniamy lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i techników.

Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje a wielu z nich związało z Synevo swoją karierę zawodową na nawet kilkanaście lat.

W naszej historii kilkudziesięciu członków zespołu uzyskało tytuły specjalistów w różnych dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej, a niektórzy ukończyli studia podyplomowe lub uzyskali tytuły naukowe.

Zobacz także


Nasze lokalizacje


Znajdź najbliższą placówkę Synevo

Sprawdź punktów pobrań Synevo w Twojej okolicy

Aktualności


Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź co się dzieje w Synevo i bądź z nami na bieżąco.

Dołącz do nas


Zostań członkiem zespołu Synevo

Zobacz aktualne oferty pracy oraz zasady rekrutacji.