O naszej działalności

Poznaj nas jeszcze bliżej

Synevo jest jednym z czołowych dostawców medycznych usług diagnostycznych w Polsce oraz liderem we wdrażaniu najnowszych testów laboratoryjnych. Synevo oferuje ponad 1600 rutynowych i zaawansowanych testów we wszystkich głównych obszarach patologii klinicznej. Pod koniec 2019 r. ogólnopolska sieć Synevo posiadała 32 laboratoriów medycznych oraz 106 punktów pobrań, wykonując prawie 25 milionów testów.

Synevo jest częścią grupy Medicover, wiodącego międzynarodowego dostawcy usług medycznych i diagnostycznych. Utworzony w 1995 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi opieki zdrowotnej w Polsce, Medicover następnie rozszerzył działalność na inne kraje. Dziś największe działania Medicover prowadzi w Polsce, Niemczech, Rumunii, Ukrainie i Indiach. Medicover zapewnia szerokie spektrum usług medycznych za pośrednictwem rozległej sieci przychodni ambulatoryjnych, szpitali, laboratoriów specjalistycznych, placówek opieki zdrowotnej oraz punktów pobrań poprzez dwie dywizje– usługi opieki zdrowotnej i usługi diagnostyczne.

Usługi diagnostyczne oferują szeroki zakres klinicznych usług laboratoryjnych, w tym szeroki zakres badań laboratoryjnych we wszystkich głównych obszarach patologii klinicznej, od rutynowych po zaawansowane testy oraz od zapobiegania po monitorowanie leczenia. Działalność prowadzona jest przez sieć 96 laboratoriów, 670 punktów pobrań oraz 25 klinik. Główne rynki to Niemcy, Rumunia, Ukraina i Polska.

Usługi opieki zdrowotnej oferują opiekę wysokiej jakości w oparciu o zintegrowany model opieki zdrowotnej oraz szeroką ofertę usług opieki specjalistycznej. Usługi oferowane są w 120 klinikach medycznych, 21 klinikach płodności, 41 klinikach dentystycznych i 20 szpitalach. Głównymi rynkami są Polska i Rumunia.

Więcej informacji na www.medicover.com

Dlaczego Synevo ?


O naszej działalności 1
Praca zespołowa

Na każdy sukces pracujemy wspólnie. Nasza firma jest naszą drużyną.

O naszej działalności 2
Wiarygodność

Posiadamy szeroki zakres akredytacji obejmujący różne laboratoria

O naszej działalności 3
Pasja jakości

Stale się rozwijamy, nieustannie dążąc do poprawiania jakości naszych działań.

Nasi pracownicy


O naszej działalności 4

Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez pracowników, którzy są naszym największym kapitałem i rozwijają się wraz z firmą. Zatrudniamy lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i techników.

Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje a wielu z nich związało z Synevo swoją karierę zawodową na nawet kilkanaście lat.

W naszej historii kilkudziesięciu członków zespołu uzyskało tytuły specjalistów w różnych dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej, a niektórzy ukończyli studia podyplomowe lub uzyskali tytuły naukowe.

Zobacz także


Nasze lokalizacje


Znajdź najbliższą placówkę Synevo

Sprawdź punktów pobrań Synevo w Twojej okolicy

Aktualności


Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź co się dzieje w Synevo i bądź z nami na bieżąco.

Dołącz do nas


Zostań członkiem zespołu Synevo

Zobacz aktualne oferty pracy oraz zasady rekrutacji.

 

Scroll Up