Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

flaga ukrainy#standwithUkraine

Laboratorium Warszawa Śródmieście

Godziny otwarcia:

W Punkcie Pobrań przy ul. Dzika 4 wykonywane są m.in.:

Laboratorium Warszawa Śródmieście

Warszawa (00-178) ul. Dzika 4

Wskazówki dojazdu

Punkt Pobrań Synevo zlokalizowany przy ul. Dzikiej 4. Doskonałe położenie Punktu umożliwia dojazd z wielu części miasta, co sprawia, że badania można wykonać w szybki i wygodny sposób w czasie porannej drogi do pracy.

W pobliżu znajduje się metro „Dworzec Gdański”, przystanek tramwajowy i autobusowy „Dzika”, „Rondo Radosława” oraz „Stawki”.

Dodatkowe informacje

Na badania laboratoryjne nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Wyjątek stanowią testy obciążeniowe (krzywa glukozy, krzywa insulinowa, krzywa prolaktynowa, krzywa żelaza) na które pacjent może dokonać rezerwacji przez formularz online https://www.synevo.pl/rezerwacja-krzywa/ lub kontakt telefoniczny. Kobiety w ciąży obsługiwane są poza kolejnością.

Wyniki badań dostępne są on-line 24/7 dni w tygodniu. Wystarczy przyjść do Punktu Pobrań, zarejestrować konto Synevo Online. Pacjent otrzyma kartę z danymi dostępowymi. Konto umożliwia podgląd historii wyników badań realizowanych w Synevo.

Badania można zamówić w szybki i wygodny sposób online za pośrednictwem sklepu store.synevo.pl bez wychodzenia z domu. Większość z nich dostępnych jest bez skierowania od lekarza.

Badania laboratoryjne można kupić bezpośrednio w placówce lub w szybki i wygodny sposób online za pośrednictwem sklepu store.synevo.pl.

phone call 2

Biuro Obsługi Klienta
22 120 24 00

Znajdź placówki Synevo w całej Polsce


Laboratorium
Warszawa
Laboratorium
Wrocław
Laboratorium
Łódź
Laboratorium
Gdańsk
Laboratorium
Poznań
Laboratorium
Bydgoszcz
Laboratorium
Kraków
Laboratorium
Katowice