Przedstawiciele Medyczni

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Przedstawiciele Medyczni


Wybierz region

 

Województwo dolnośląskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Ewa Kostuj-Niczyj, tel. 601 953 388
e-mail: ewa.kostuj-niczyj@synevo.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl

Przedstawiciele:

Adrian Zawadzki, tel. 607 307 509
e-mail: adrian.zawadzki@synevo.pl

Województwo lubelskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Katarzyna Markowska, tel. 795 337 565
e-mail: katarzyna.markowska@synevo.pl

Województwo lubuskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Irmina Seiler, tel. 696 163 553
e-mail: irmina.seiler@synevo.pl

Daria Jaskólska, tel. 798 676 917
e-mail: daria.jaskolska@synevo.pl

Województwo łódzkie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Agnieszka Lefik, tel. 506 228 742
e-mail: agnieszka.lefik@synevo.pl

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Województwo małopolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Andrzej Sobiło, tel. 665 420 358
e-mail: andrzej.sobilo@synevo.pl

Województwo mazowieckie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Damian Szostek, tel. 795 336 341
e-mail: damian.szostek@synevo.pl

Mariusz Sokołowski, tel. 539 349 141
e-mail: mariusz.sokolowski@synevo.pl

Natalia Grzesica, tel. 668 064 263
e-mail: natalia.grzesica@synevo.pl

Województwo opolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Województwo podkarpackie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Województwo podlaskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Województwo pomorskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Monika Bohn, tel. 514 838 334
e-mail: monika.bohn@synevo.pl

Anna Polz, tel. 668 064 289
e-mail: anna.polz@synevo.pl

Województwo śląskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Joanna Kurzawska, tel. 728 333 423
e-mail: joanna.kurzawska@synevo.pl

Aleksandra Dusza, tel. 514 865 901
e-mail: aleksandra.dusza@synevo.pl

Województwo świętokrzyskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Województwo warmińsko-mazurskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Województwo wielkopolskie
P.O. Regionalnego Kierownika Sprzedaży:

Olga Wilant, tel. 661 912 399
e-mail: olga.wilant@synevo.pl

Województwo zachodniopomorskie

Przedstawiciele:

Irmina Seiler, tel. 696 163 553
e-mail: irmina.seiler@synevo.pl

Arkadiusz Hamerla, tel. 538 272 036
e-mail: arkadiusz.hamerla@synevo.pl

Najnowsze aktualności Synevo


synevo i roche diagnostics polska zapraszaja na webinar 1 Materiały z webinaru „Preeklampsja i ograniczenie wzrastania płodu – analiza przypadków i diagnostyka” 22/06/2020 Poniżej znajdują się materiały z webinaru „Preeklampsja i ograniczenie wzrastania płodu – analiza przypadków i diagnostyka”. Zachęcamy do obejrzenia wystapienia… Czytaj więcej
bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy w czasie pandemii 27/05/2020 Na bieżąco odbywa się znoszenie restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Klientów galerii handlowych oraz pracowników obowiązują specjalne wytyczne,… Czytaj więcej
slajder bezpieczenstwo synevo epidemia2 Astma a koronawirus 14/05/2020 Pandemia koronawirusa wpłynęła na życie i funkcjonowanie wielu aspektów życia ludzi na całym świecie. Mimo iż nasze oczy zwrócone są… Czytaj więcej
przeciwciala koronawirusa Przeciwciała koronawirusa – dlaczego warto wykonać test? 30/04/2020 Koronawirus nadal jest niebezpieczny. Sposobem na jego rozprzestrzenianie może być wykonywanie testów wykrywających przeciwciała, które organizm wytwarza po kontakcie z… Czytaj więcej
adobestock 304405252 2 scaled 1 Synevo uruchamia punkty pobrań dedykowane kobietom w ciąży 16/04/2020 Okres pandemii to wyjątkowo trudny czas dla przyszłych mam, które nie mogą rezygnować z wykonywania regularnych badań. Dlatego od poniedziałku… Czytaj więcej
laboratorium medyczne synevo Synevo na liście podmiotów wykonujących badania SARS CoV-2 16/04/2020 Zakład Genetyki Synevo w Krakowie został wpisany na listę podmiotów uprawnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania badań na obecność wirusa… Czytaj więcej

Scroll Up