Przedstawiciele Medyczni

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Przedstawiciele Medyczni


Wybierz region

 

Województwo dolnośląskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Ewa Kostuj-Niczyj, tel. 601 953 388
e-mail: ewa.kostuj-niczyj@synevo.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl

Przedstawiciele:

Adrian Zawadzki, tel. 607 307 509
e-mail: adrian.zawadzki@synevo.pl

Województwo lubelskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Paweł Wróbel, tel. 532 546 456
e-mail: pawel.wrobel@synevo.pl

Województwo lubuskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Irmina Seiler, tel. 696 163 553
e-mail: irmina.seiler@synevo.pl

Daria Jaskólska, tel. 798 676 917
e-mail: daria.jaskolska@synevo.pl

Województwo łódzkie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Agnieszka Lefik, tel. 506 228 742
e-mail: agnieszka.lefik@synevo.pl

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Województwo małopolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Anna Firek, tel. 665 420 358
e-mail: anna.firek@synevo.pl

Jowanka Morawska, tel. 880 787 805
e-mail: jowanka.morawska@synevo.pl

Województwo mazowieckie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Damian Szostek, tel. 795 336 341
e-mail: damian.szostek@synevo.pl

Mariusz Sokołowski, tel. 539 349 141
e-mail: mariusz.sokolowski@synevo.pl

Natalia Grzesica, tel. 668 064 263
e-mail: natalia.grzesica@synevo.pl

Łukasz Błaszczak, tel. 538 632 088
e-mail: lukasz.blaszczak@synevo.pl

Województwo opolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Województwo podkarpackie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Województwo podlaskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Województwo pomorskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Monika Bohn, tel. 514 838 334
e-mail: monika.bohn@synevo.pl

Katarzyna Bobryk, tel. 883 364 443
e-mail: katarzyna.bobryk@synevo.pl

Kamil Wadziński, tel. 503 345 018
e-mail: kamil.wadziński@synevo.pl

Województwo śląskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Joanna Kurzawska, tel. 728 333 423
e-mail: joanna.kurzawska@synevo.pl

Aleksandra Dusza, tel. 514 865 901
e-mail: aleksandra.dusza@synevo.pl

Województwo świętokrzyskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Województwo warmińsko-mazurskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Katarzyna Bobryk, tel. 883 364 443
e-mail: katarzyna.bobryk@synevo.pl

Województwo wielkopolskie
P.O. Regionalnego Kierownika Sprzedaży:

Olga Wilant, tel. 661 912 399
e-mail: olga.wilant@synevo.pl

Przedstawiciele:

Anna Kalinowska, tel. 661 912 412
e-mail: anna.kalinowska@synevo.pl

Województwo zachodniopomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl

DOCTOR CABINET
Bezpłatna platofrma dla lekarzy
Więcej informacji

Najnowsze aktualności Synevo


Kamica nerkowa – objawy, przyczyny, badania16/04/2021Co to jest kamica nerkowa? Kamica nerkowa to choroba, w przebiegu której dochodzi do powstawania w drogach moczowych nierozpuszczalnych złogów, czyli kamieni. Kamienie nerkowe mogą być obecne zarówno w samej… Czytaj więcej
Kleszczowe zapalenie mózgu – objawy, przyczyny, badania08/04/2021Kleszczowe zapalenie mózgu – co to jest? Kleszczowe zapalenie mózgu (KZM, nazywane także „odkleszczowym zapaleniem mózgu”) jest chorobą wirusową o ostrym przebiegu, zakażenie dotyczy ośrodkowego układu nerwowego człowieka. Najczęściej infekcja… Czytaj więcej
Zmienione godziny pracy PP Bielsko-Biała06/04/2021Szanowni Państwo, informujemy, że w miesiącu kwietniu w poniedziałki i wtorki punkt pobrań w Bielsku-Białej przy ul. Broniewskiego 39 będzie czynny do godziny 14:00, pobieranie materiału do 13:00. Czytaj więcej
Powikłania po COVID-1931/03/2021Powikłania po COVID-19 Choroba COVID-19, która wywoływana jest przez koronawirusa SARS-CoV-2 w większości przypadków przebiega bezobjawowo lub w postaci skąpoobjawowej. Niezależnie jednak od stopnia nasilenia objawów, które odczuwane są przez… Czytaj więcej
31.03 – awaria systemu infolinii. Utrudniony kontakt z Biurem Obsługi Klienta31/03/2021Szanowni Państwo, w związku z awarią systemu infolinii w dniu 31.03.2021 występuje utrudniony kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Czytaj więcej
Gruźlica – przyczyny, objawy, badania24/03/2021Czym jest gruźlica? Gruźlica jest bakteryjną chorobą infekcyjną, która nadal występuje dość powszechnie na świecie. Częściej przypadki gruźlicy pojawiają w tzw. „krajach rozwijających się” lub też „krajach Trzeciego Świata”, jednak… Czytaj więcej

Scroll Up