Przedstawiciele Medyczni

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Przedstawiciele Medyczni


Wybierz region

 

Województwo dolnośląskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Ewa Kostuj-Niczyj, tel. 601 953 388
e-mail: ewa.kostuj-niczyj@synevo.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl

Przedstawiciele:

Adrian Zawadzki, tel. 607 307 509
e-mail: adrian.zawadzki@synevo.pl

Województwo lubelskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Katarzyna Markowska, tel. 795 337 565
e-mail: katarzyna.markowska@synevo.pl

Województwo lubuskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Irmina Seiler, tel. 696 163 553
e-mail: irmina.seiler@synevo.pl

Daria Jaskólska, tel. 798 676 917
e-mail: daria.jaskolska@synevo.pl

Województwo łódzkie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Agnieszka Lefik, tel. 506 228 742
e-mail: agnieszka.lefik@synevo.pl

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Województwo małopolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Anita Wnuk, tel. 665 420 358
e-mail: anita.wnuk@synevo.pl

Województwo mazowieckie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Damian Szostek, tel. 795 336 341
e-mail: damian.szostek@synevo.pl

Mariusz Sokołowski, tel. 539 349 141
e-mail: mariusz.sokolowski@synevo.pl

Natalia Grzesica, tel. 668 064 263
e-mail: natalia.grzesica@synevo.pl

Łukasz Błaszczak, tel. 538 632 088
e-mail: lukasz.blaszczak@synevo.pl

Województwo opolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Województwo podkarpackie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Województwo podlaskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Województwo pomorskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Monika Bohn, tel. 514 838 334
e-mail: monika.bohn@synevo.pl

Anna Polz, tel. 668 064 289
e-mail: anna.polz@synevo.pl

Katarzyna Bobryk, tel. 883 364 443
e-mail: katarzyna.bobryk@synevo.pl 

Województwo śląskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Joanna Kurzawska, tel. 728 333 423
e-mail: joanna.kurzawska@synevo.pl

Aleksandra Dusza, tel. 514 865 901
e-mail: aleksandra.dusza@synevo.pl

Województwo świętokrzyskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Województwo warmińsko-mazurskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Katarzyna Bobryk, tel. 883 364 443
e-mail: katarzyna.bobryk@synevo.pl 

Województwo wielkopolskie
P.O. Regionalnego Kierownika Sprzedaży:

Olga Wilant, tel. 661 912 399
e-mail: olga.wilant@synevo.pl

Województwo zachodniopomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl

Najnowsze aktualności Synevo


niedpłodność kobieca Niepłodność kobieca. Jakie są przyczyny niepłodności u kobiet? 22/10/2020 Czym jest niepłodność kobieca? Niepłodność najprościej można zdefiniować jako niemożność zajścia w ciążę przez okres co najmniej roku pomimo regularnych… Czytaj więcej
choroby serca Czym są choroby serca? 22/10/2020 Choroby serca Schorzenia dotykające układu krwionośnego, czyli zarówno serca jak i naczyń krwionośnych, są obecnie pierwszą, najczęściej występującą przyczyną zgonów… Czytaj więcej
22.10 (czwartek) – PP Miłkowskiego w Krakowie nieczynny 22/10/2020 Szanowni Państwo, 22.10.2020 (czwartek) Punkt Pobrań przy ul. Miłkowskiego 9 w Krakowie jest nieczynny. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Czytaj więcej
22.10 (czwartek) – PP Myślenice nieczynny 22/10/2020 Szanowni Państwo, 22.10.2020 (czwartek) Punkt Pobrań przy ul. Pardyaka 14 w Myślenicach jest nieczynny. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Czytaj więcej
rak prostaty Co to jest rak prostaty i jakie są jego objawy? 21/10/2020 Rak prostaty to nowotwór wywodzący się z tkanek nabłonkowych obecnych w gruczole krokowym, czyli właśnie prostacie. Prostata jest niewielkim narządem… Czytaj więcej
objawy koronawirusa Objawy koronawirusa SARS-CoV-2. Jakie są pierwsze objawy koronawirusa? 21/10/2020 Objawy koronawirusa Koronawirusy to obszerna grupa wirusów, w której występują liczne podgatunki. Za obecnie trwającą na świecie pandemię choroby COVID-19… Czytaj więcej

Scroll Up