Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Proces rekrutacji

Dołącz do naszego zespołu

REKRUTACJA I PROCES ZATRUDNIENIA

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odwiedziny naszej strony to pierwszy krok do znalezienia odpowiedniej oferty pracy, dopasowanej do Twojego doświadczenia, wiedzy
i umiejętności. W naszej firmie każdy pracownik jest jednakowo ważny.

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem pracy w Synevo? Klikając tu dowiesz się kogo obecnie poszukujemy i jakie są minimalne wymagania na danym stanowisku.

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w przypadku stanowisk medycznych jak i biurowych wygląda podobnie.

Na naszej stronie pojawiają się wszystkie oferty pracy dla kandydatów, których obecnie poszukujemy.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretną ofertą prześlij swoje CV w formie PDF na adres: rekrutacja@synevo.pl

Twoje CV powinno zawierać poza danymi kontaktowymi takimi jak adres e-mail i numer telefonu pod którym można się z Tobą skontaktować, informacje na temat przebiegu Twojej kariery zawodowej, uprawnienia do wykonywania zawodu ( w przypadku pracowników medycznych ), znajomość języków obcych oraz dotychczasowe osiągnięcia.

  • Pierwszy etap rekrutacji polega na selekcji otrzymanych aplikacji i dopasowaniu ich do profilu poszukiwanego kandydata. Wybrane CV są następnie przekazywane do osoby odpowiedzialnej za rekrutację w danej jednostce organizacyjnej (np. Laboratorium Synevo, Punkt Pobrań Synevo, Dział Sprzedaży).
  • W drugim etapie po rozmowie telefonicznej, kandydaci zapraszani są na rozmowę z potencjalnym przełożonym. To spotkanie jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i doświadczeń. Jest to też moment na ich zweryfikowanie. W rekrutacjach na stanowiska menedżerskie oraz specjalistyczne w rozmowie uczestniczy również odpowiedzialna osoba z Działu HR.
  • Podczas trzeciego etapu, z wybranym kandydatem uzgadniane są warunki zatrudnienia po których otrzymuje on ofertę pracy.

Wszystkie osoby, które uczestniczyły w drugim etapie rekrutacji otrzymują z Działu HR informację o podjętej decyzji.