Zlecanie badań pacjentom nigdy nie było prostsze

DC logo

Zlecanie badań nigdy nie było prostsze

DC logo

CZYM JEST

dc logo white
Doctor Cabinet to zupełnie nowa, bezpłatna platforma online dla lekarzy współpracujących z Laboratoriami Synevo. Dzięki niej możliwe jest szybkie i wygodne rekomendowanie badań online swoim pacjentom.

Korzystając z aplikacji Doctor Cabinet można zlecać badania, za które pacjent zapłaci w Punkcie Pobrań lub w przyszłości również przez Internet.

W 2021 roku platforma obejmie również możliwość zlecania badań realizowanych na podstawie Umów z Lekarzami.

DZIĘKI DOCTOR CABINET MOŻESZ:

  • korzystać z bazy wiedzy dotyczącej szerokiej oferty badań laboratoryjnych (również w wersji „light”, czyli bez weryfikacji numerem PWZ)
  • zlecać badania swoim pacjentom – wystarczy podać PESEL i numer telefonu pacjenta oraz wybrać odpowiednie badania
  • przeglądać zlecenia oraz wyniki badań – po wyrażeniu na to zgody przez pacjenta
  • umożliwić swoim pacjentom korzystanie ze zniżki w Synevo

Platforma Doctor Cabinet spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa informatycznego i ochrony danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem RODO z dnia 25.05.2018.

WERSJA LIGHT

Każdy użytkownik Internetu może korzystać z wersji Doctor Cabinet Light – dzięki niej będzie miał dostęp do bazy ponad 1600 testów diagnostycznych. Znajdzie w niej opisy badań, interferencje oraz informacje o znaczeniu klinicznym i wartościach referencyjnych.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji aplikacji (zlecanie badań, podgląd wyników online), należy skontaktować się z jednym z naszych Przedstawicieli Medycznych, aby przeprowadzić proces weryfikacji numeru Prawa Wykonywania Zawodu.
 

HISTORIA WYNIKÓW ONLINE W JEDNYM MIEJSCU

smartfon DC
Pacjent ma możliwość udostępnienia swoich wyników badań lekarzowi zlecającemu badania. W platformie Doctor Cabinet lekarz może oglądać historię badań pacjenta, w której zawarte zostaną wszystkie wyniki udostępnione lekarzowi.
  • zarejestrować się na badania przez internet, klikając w link umieszczony w SMS ze zleceniem badań
  • zaznaczyć opcję „Wyrażam zgodę na udostępnienie wyników moich badań lekarzowi zlecającemu badania”
  • wykonać badania w jednym z punktów pobrań Synevo

CO ZYSKUJESZ KORZYSTAJĄC Z DOCTOR CABINET?

JAK WYGLĄDA PROCES ZLECANIA BADAŃ W PLATFORMIE DOCTOR CABINET?

Pacjent przychodzi do lekarza

Lekarz przeprowadza konsultacje i decyduje o wyborze badań diagnostycznych

Lekarz zleca badania w Doctor Cabinet

Może również udzielić zniżki na badania podstawowe

arrowc dc

Pacjent otrzymuje SMS z elektronicznym zamówieniem

Pacjent ma możliwość uzupełnić swoje dane osobowe online – jeszcze przed wizytą w punkcie pobrań Synevo, dzięki czemu zaoszczędzi czas w placówce.

Pacjent przychodzi do Punktu Pobrań SYNEVO

W systemie widnieje już lista zleconych badań oraz dane pacjenta (o ile uzupełnił je online). Jeśli pacjent uzupełnił dane poprzez formularz rejestracja zajmuje kilkanaście sekund

arrowc dc

Pobranie materiału

Pracownicy Punktu Pobrań pobierają materiał i przesyłają go do laboratorium

Wynik dostępny online

Jeżeli pacjent wyraził na to zgodę, lekarz może zobaczyć wyniki pacjenta w momencie, w którym zostają one wydane.

JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO DOCTOR CABINET

W celu nadania dostępu do platformy Doctor Cabinet należy skontaktować się z Przedstawicielem Medycznym Synevo. Przedstawiciel Medyczny stworzy konto na platformie i pokaże, jak w wygodny i szybki sposób korzystać z systemu.
 
Istnieje również możliwość samodzielnego zarejestrowania się na platformie poprzez link na stronie Synevo.

Jeden z dwóch sposobów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl 

Przedstawiciele:

Ewa Kostuj-Niczyj, tel. 601 953 388
e-mail: ewa.kostuj-niczyj@synevo.pl

Jagoda Łukaszek, tel. 539 860 233
e-mail: jagoda-lukaszek@synevo.pl

Szymon Czupkiewicz, tel. 539 860 255
e-mail: szymon.czupkiewicz@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl

Przedstawiciele:

Adrian Zawadzki, tel. 607 307 509
e-mail: adrian.zawadzki@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Beata Bryzek, tel. 532 545 412
e-mail: beata.bryzek@synevo.pl

Paweł Wróbel, tel. 532 546 456
e-mail: pawel.wrobel@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Irmina Seiler, tel. 696 163 553
e-mail: irmina.seiler@synevo.pl

Daria Jaskólska, tel. 798 676 917
e-mail: daria.jaskolska@synevo.pl

]Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Agnieszka Lefik, tel. 506 228 742
e-mail: agnieszka.lefik@synevo.pl

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Anna Firek, tel. 665 420 358
e-mail: anna.firek@synevo.pl

Jowanka Morawska, tel. 880 787 805
e-mail: jowanka.morawska@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Damian Szostek, tel. 795 336 341
e-mail: damian.szostek@synevo.pl

Mariusz Sokołowski, tel. 539 349 141
e-mail: mariusz.sokolowski@synevo.pl

Natalia Grzesica, tel. 668 064 263
e-mail: natalia.grzesica@synevo.pl

Łukasz Błaszczak, tel. 538 632 088
e-mail: lukasz.blaszczak@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Jagoda Łukaszek, tel. 539 860 233
e-mail: jagoda-lukaszek@synevo.pl

Szymon Czupkiewicz, tel. 539 860 255
e-mail: szymon.czupkiewicz@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Przedstawiciele:

Monika Bohn, tel. 514 838 334
e-mail: monika.bohn@synevo.pl

Katarzyna Bobryk, tel. 883 364 443
e-mail: katarzyna.bobryk@synevo.pl 

Kamil Wadziński, tel. 503 345 018
e-mail: kamil.wadziński@synevo.pl 

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Przedstawiciele:

Joanna Kurzawska, tel. 728 333 423
e-mail: joanna.kurzawska@synevo.pl

Aleksandra Dusza, tel. 514 865 901
e-mail: aleksandra.dusza@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Przedstawiciele:

Bartosz Baranowski, tel. 736 224 986
e-mail: bartosz.baranowski@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

P.O. Regionalnego Kierownika Sprzedaży:

Olga Wilant, tel. 661 912 399
e-mail: olga.wilant@synevo.pl

Przedstawiciele:

Anna Kalinowska, tel. 661 912 412
e-mail: anna.kalinowska@synevo.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży:

Marcin Banaś, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.banas@synevo.pl