Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

flaga ukrainy#standwithUkraine

Rozwój i kariera

Dołącz do naszego zespołu

benefity synevo

Dużą częścią naszego życia jest praca. Dla każdego ważna jest w niej motywacja i poczucie, że jest się cenionym za to co robimy. W Synevo każdy pracownik podobnie jak klient jest w centrum uwagi.

Doświadczenie pochodzi z uczenia się nowych rzeczy. Wszyscy nasi pracownicy mają niezliczone możliwości uczenia się i rozwoju kariery. Wiemy, że nasi pacjenci wymagają od nas abyśmy byli najlepsi. Zatem stale się doskonalimy, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Ciągłe uczenie się, rozwój i edukacja są widoczne w całej organizacji. Nie ważne czy pracujesz bezpośrednio z pacjentem, w obsłudze klienta czy w działach wspierających. W Synevo zachęcamy do doskonalenia istniejących umiejętności i zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczeń.

W Synevo ważna jest atmosfera pracy. Dlatego bardzo wielu z naszych pracowników jest z nami od samego początku.

Nasza firma jest jedną z najprężniej rozwijających się w swojej dziedzinie. Stale wprowadzamy nowe rozwiązania informatyczne i inwestujemy w najlepszy sprzęt.

Nasi pracownicy mają dostęp do szeregu szkoleń dostępnych na rynku, mogą podnosić swoje kwalifikacje w ramach specjalizacji medycznych oraz doskonalić swoje umiejętności językowe.

Nasze placówki zlokalizowane są w całej Polsce. Daje to możliwość wyboru przez pracownika miejsca pracy.

W Synevo nasi specjaliści w dziedzinie medycyny mają do wyboru elastyczne formy zatrudnienia. Należą do nich między innymi umowa o pracę, kontrakt gospodarczy lub umowa zlecenia. Dzięki nim każdy może znaleźć coś dla siebie, aby łączyć swoje zainteresowania i życie rodzinne z codziennymi obowiązkami zawodowymi.