Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.

Bezpłatne e-konsultacje wyników badań dzięki współpracy Synevo i Med24

2022 11 04 Synevo Zaufaj Lekarzowi slajd 1b

Zaufaj lekarzowi, nie przeglądarce – to główny komunikat towarzyszący wprowadzeniu nowej usługi dla pacjentów Sieci Laboratoriów Medycznych Synevo. Polega ona na udostępnieniu wszystkim chętnym możliwości bezpłatnej konsultacji wyników badań z lekarzem. Realizacja nowej usługi jest możliwa dzięki współpracy z polsko-szwedzką platformą telemedyczną Med24, która oferuje swoim pacjentom kody rabatowe na badania laboratoryjne w Synevo.

Jak wynika z sondażu „Zdrowie Polaków-telemedycyna w 2021”, przeprowadzonego przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat, aż 55,8 proc. badanych Polaków, oprócz informacji o lekarzach i usługach medycznych, szuka w Internecie także wskazówek na temat symptomów konkretnej choroby. Ponad 1/3 pacjentów, w trakcie wizyty, otrzymuje od lekarza skierowania na badania, w celu postawienia odpowiedniej diagnozy.

Aby umożliwić naszym pacjentom profesjonalną i szybką analizę wyników badań diagnostycznych i usprawnić proces komunikacji pacjent – lekarz, w listopadzie br. Synevo uruchomiło usługę bezpłatnych konsultacji wyników badań na platformie telemedycznej Med24. Natomiast pacjenci naszego partnera, po każdej wizycie lekarskiej, otrzymają 10% kody rabatowe na badania laboratoryjne w store.synevo.pl.

Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji wyników badań w Med24?

Bezpłatne e-konsultacje wyników badań są możliwe przy zakupie jednego z 10 pakietów badań Synevo sklepie internetowym store.synevo.pl. Ceny pakietów są korzystniejsze niż pojedyncze badania, obejmują m.in. pakiet tarczycowy, 60 Plus, wątrobowy, czy popularne przeglądy stanu zdrowia dla kobiet i mężczyzn. Po wykonaniu badania w dowolnym punkcie pobrań Synevo, wraz z wynikami badań pacjent otrzyma kod umożliwiający zamówienie bezpłatnej konsultacji wyników badań online na platformie Med24. Platforma zapewnia możliwość załączania wyników badań i bezpiecznego udostępniania ich lekarzowi, wybór formy konsultacji – wideo, telefon lub czat, a także dostępność usługi 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Szczególy akcji na www.synevo.pl/konsultacje/