Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.

Laboratoria Medyczne Synevo uruchomiły bezpłatną aplikację Doctor Cabinet – platformę umożliwiającą szybkie i wygodne zlecenia badań diagnostycznych również w telemedycynie. Narzędzie to ma na celu ułatwienie pracy lekarzom, zwłaszcza w trakcie trwającej pandemii COVID-19, oraz ułatwienie dostępu do wiedzy na temat szerokiej oferty badań laboratoryjnych.

 

DClogo

 

Doctor Cabinet to zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku usług diagnostyki medycznej. Mogą z niego korzystać wszyscy lekarze, którzy zlecają swoim pacjentom badania płatne. Po utworzeniu konta, lekarz może bardzo szybko wybrać odpowiednie testy i zlecić je pacjentowi podając tylko jego numer telefonu. Pacjent w trakcie wizyty otrzymuje SMS z listą badań do zrealizowania. Jeśli zdecyduje się na wykonanie ich w Synevo, może wypełnić formularz internetowy, dzięki czemu może skrócić znacznie swój pobyt w punkcie pobrań. Pacjent może również wyrazić zgodę na udostępnienie wyników swoich badań lekarzowi zlecającemu. W takiej sytuacji, lekarz zlecający badanie zobaczy wyniki bezpośrednio w aplikacji Doctor Cabinet.

Aplikacja dostępna jest w wersjach: light oraz pełnej. W wersji light, użytkownik może przeglądać katalog badań, zapoznać się z ich opisami, znaczeniem klinicznym, czy zakresem wartości referencyjnych. Po pozytywnej weryfikacji numeru Prawa Wykonywania Zawodu przez Przedstawiciela Medycznego Synevo, użytkownik zyskuje możliwość zlecania badań oraz przeglądania wyników pacjentów,  o ile ci wyrazili na to zgodę i wykonali badania w Synevo.

Celem przyświecającym tworzeniu Doctor Cabinet było stworzenie responsywnej aplikacji, w której wszystko zależy od jej użytkowników. To lekarz decyduje o tym, jakie badania zlecać, a decyzje może podejmować w oparciu o szczegółowe opisy poszczególnych produktów oraz system badań powiązanych, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów ds. diagnostyki medycznej. Aplikacja daje również lekarzom możliwość tworzenia własnych pakietów badań, tak by mogli używać jej jeszcze szybciej i wygodniej.

Wybór otrzymują również pacjenci. Z otrzymaną SMSem listą zleconych badań mogą udać się do dowolnego laboratorium medycznego. Wybierając Synevo otrzymują wiele korzyści. W prosty i wygodny sposób mogą zdecydować o podzieleniu się z lekarzem zlecającym wynikami badań danego zlecenia. Dodatkowo spędzą również mniej czasu w punkcie pobrań Synevo – jeśli uzupełnią formularz internetowy, ich dane będą już zapisane w systemie online. Ponadto lekarze mają możliwość udzielania zniżek na badania podstawowe zlecane przez Doctor Cabinet – pacjent otrzymuje 25% zniżki na badania podstawowe, jeśli wykona je w Synevo.

Aplikacja jest w pełni responsywna i działa płynnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach. Dzięki zastosowaniu technologii PWA (ang. Progressive Web App) może również zostać zainstalowana jako aplikacja na urządzeniu mobilnym. Sprawia to, że nowe narzędzie może mieć szerokie zastosowanie w telemedycynie. Doctor Cabinet spełnia również wszystkie wymagania RODO oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Od 22 lutego 2021 r. wszyscy lekarze mogą zarejestrować się na platformie i używać jej do zlecania pacjentom badań płatnych. W przyszłości Synevo planuje również rozwój aplikacji i uruchomienie jej w segmencie B2B dla lekarzy rozliczających się z Synevo w oparciu o podpisane umowy.

 

Kontakt dla mediów:

Bartosz Skłodowski

Marketing Manager

bartosz.sklodowski@synevo.pl

+48 786 852 468