Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Laboratorium Mikrobiologiczne Synevo w Łodzi dołączyło do listy podmiotów uprawnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania badań na obecność wirusa SARS CoV-2. Oznacza to, że Synevo sp. z o.o., będzie w stanie efektywniej wspierać Ministerstwo Zdrowia w diagnozowaniu przypadków zarażenia koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19 w Polsce.

Badania wykonywane w łódzkim Laboratorium Mikrobiologicznycm oparte są o technologię real-time PCR, która pozwala na precyzyjną diagnostykę zakażenia wirusem SARS CoV-2. Testy na obecność koronawirusa wykonywane przez Synevo wykonywane są zgodnie z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Wpisanie kolejnego, po krakowskim Zakładzie Genetyki, laboratorium na listę Ministerstwa Zdrowia umożliwi Synevo zwiększenie ilości wykonywanych badań RT-PCR. Zyskają na tym zarówno partnerzy w publicznej służbie zdrowia, jak i pacjenci oraz firmy wykonujące te badania komercyjnie.

 

 

Więcej o badaniu SARS-COV-2 PCR


Badanie dostępne jest zarówno dla podmiotów publicznych, partnerów biznesowych, jak i w wybranych punktach pobrań Synevo. Wydajemy wynik w języku angielskim bez dodatkowych opłat