Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Terminowe i dokładne badania laboratoryjne są istotną częścią walki z pandemią COVID-19, a naszą misją jest spełnianie potrzeb naszych klientów w czasie rzeczywistym i dostarczanie niezawodnych rozwiązań dostosowanych do ich stylu życia.

Od początku pandemii jesteśmy kluczowym partnerem opieki zdrowotnej w Polsce, wspierając działania diagnostyczne COVID-19. Od 21.09 badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV2 metodą RT-PCR dostępne są również dla klientów indywidualnych.

Synevo odegrało aktywną rolę w walce z SARS-CoV-2, rozszerzając nasze możliwości w zakresie testów diagnostycznych, aby zapewnić dostępność testów molekularnych dla pacjentów w całym kraju. Mając na uwadze ich bezpieczeństwo, będziemy nadal szukać najlepszych rozwiązań, aby dalej przyczyniać się do wykrywania i powstrzymywania epidemii COVID-19.Bartosz Skłodowski, Marketing Manager, Synevo sp. z o.o,

Zaangażowanie jest kontynuowane na poziomie międzynarodowym: od wybuchu pandemii koronawirusa Medicover Diagnostic Services przeprowadza testy COVID-19 w swoich krajach. Niedawno wprowadzono na rynek brytyjski nowy i innowacyjny produkt – zestaw do samodzielnego wykonania w domu.

Od marca 2020 roku Medicover Diagnostic Services wykonał na swoich rynkach ponad 471 221 testów COVID-19, w tym 347 494 testów PCR i 123 727 testów na przeciwciała. Firma jest gotowa służyć długoterminowym potrzebom testowym, zwiększając możliwości i inwestując w najlepszy w swojej klasie sprzęt laboratoryjny.