Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Punkt Synevo KIDS otwarty!

2023 04 03 Synevo KIDS descop 1980x500px

W Warszawie przy ul. Dzikiej 4 ruszył pierwszy przyjazny dzieciom wolnostojący punkt pobrań!

To pierwszy tego rodzaju punkt w Polsce – nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim zapewniający przyjazną atmosferę, w której dziecko może poczuć się bezpiecznie. Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi medycznemu, z doskonałym podejściem do najmłodszych, badanie z pewnością przebiegnie szybko i bezproblemowo.

”Punkt Synevo KIDS to odpowiedź na potrzeby rynku, który stale analizujemy. Szukaliśmy innowacyjnego rozwiązania, dzięki któremu pobrania krwi u dzieci będą przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze. Personel z wieloletnim doświadczeniem, skupiony na potrzebach najmłodszych oraz specjalnie zaprojektowany wystrój, to recepta na sukces i ogromne wsparcie dla rodziców” – powiedziała Olga Klyuchnykova, Prezes Zarządu Synevo.

A co czeka na naszych najmłodszych pacjentów w samym punkcie? Przyjazna i ciepła atmosfera, wypełniona kolorami i zabawkami, która z pewnością pozwoli ukoić stres związany z badaniem krwi. Na kolorowych pufach mali pacjenci będą mogli pooglądać/poczytać książeczki lub pograć w gry na panelach dotykowych w kąciku zabaw. W holu głównym punktu znajduje się także przestrzeń, w której mamy będą mogły spokojnie nakarmić swoje pociechy. W samym gabinecie pobrań krwi znajduje się specjalny fotel, który został przystosowany do maluchów. Po wykonaniu zabiegu, każdy mały pacjent otrzyma odznakę i dyplom “Dzielnego Pacjenta” oraz zestaw gadżetów do zabawy.

Punkt będzie czynny 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Pobrania możliwe będą w godzinach 7.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 7.00 – 12.30 w soboty.

Ze szczegółami dotyczącymi pracy Punktu Synevo KIDS można zapoznać się tutaj.