Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

1 marca br. zostanie uruchomiony specjalny Punkt Wymazowy COVID-19 Synevo w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin, w którym pobierany będzie materiał do badań antygenowych oraz badań metodą RT-PCR w kierunku COVID-19.

Punkt Wymazowy zlokalizowany będzie na parkingu przed wejściem do terminalu – odloty.

Wymazy pobierane będą w poniedziałki i piątki od północy do godz. 5 tuż przed lotami do Eindhoven w Holandii. Przypominamy, że podróżni udający się do Holandii są zobowiązani do przedstawienia przewoźnikowi negatywnego wyniku testu antygenowego na COVID-19 wykonanego do 4h przed odlotem.

Wyniki testu antygenowego będą wydawane na miejscu maksymalnie w ciągu 1h od momentu pobrania. Wydawane będą języku polskim i angielskim, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. W przypadku wyniku online pacjent otrzyma wiadomość SMS z kodem dostępu.

Cena testu antygenowego wynosi 180 zł, natomiast testu wykonywanego metodą RT-PCR 450 zł.

Władze holenderskie wymagają również od podróżujących negatywnego wyniku badania RT-PCR, który powinien być wykonany najwcześniej na 72h przed planowanym przyjazdem do Holandii.

Test w kierunku COVID-19 metodą RT-PCR można wykonać w dedykowanych Punktach Pobrań Synevo. Lista Punktów Pobrań dostępna jest tutaj.

Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu do badania

Przed pobraniem: