Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.

Zakład Genetyki Synevo w Krakowie został wpisany na listę podmiotów uprawnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania badań na obecność wirusa SARS CoV-2. Oznacza to, że nasza spółka dołączyła do grona laboratoriów, które będą wspierać Ministerstwo Zdrowia w diagnozowaniu przypadków zarażenia koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19 w Polsce.

Badania wykonywane w laboratorium w Krakowie oparte są o technologię real-time PCR, która pozwala na precyzyjną diagnostykę zakażenia wirusem SARS CoV-2. Testy na obecność koronawirusa wykonywane przez Synevo wykonywane są zgodnie z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Informujemy, że Synevo wykonuje obecnie diagnostykę SARS CoV-2 wyłącznie na zlecenie instytucji publicznych, takich jak SANEPID oraz na zlecenie szpitali. Na chwilę obecną, mając na uwadze zalecenia władz oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów, nie prowadzimy tego typu badań dla pacjentów indywidualnych. Oznacza to, że nie oferujemy możliwości badania na obecność SARS CoV-2 w punktach pobrań Synevo.

Wszystkich pacjentów, u których występują objawy lub którzy mają uzasadnione podejrzenie, że narażeni byli na kontakt z osobą zarażoną, zachęcamy do kontaktu z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoszenie się do szpitala zakaźnego.