Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Synevo partnerem ogólnopolskiej kampanii Przyszłość opieki medycznej.

2022 10 20 synevo desktop 1998x500px magazyn
2022 10 20 synevo mobile 769x735px magazyn

Potrzeby pacjentów w zakresie opieki zdrowotnej stale rosną. Za ten stan rzeczy odpowiedzialnych jest kilka czynników, m.in.:

W dodatku Opieka medyczna Twoje serce przygotowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Przyszłość opieki medycznej, którego partnerem jest Synevo, eksperci mierzą się z tym tematem, dostarczając wielu cennych informacji. Dr n.med. Iwona Kozak-Michałowska, Dyrektor ds. Nauki i Rozwoju Synevo wyjaśnia na przykład jaki wpływ na przebieg choroby ma nowoczesna diagnostyka. Postęp medycyny daje nam możliwość oceny stanu zdrowia, weryfikacji predyspozycji do nowotworów, wczesną wykrywalność chorób, dzięki temu możemy reagować dużo wcześniej i realnie wpłynąć na nasze zdrowie, a nawet życie.

Nadrzędnym celem kampanii Przyszłość opieki medycznej jest edukowanie na temat rozwiązań mających na celu wydłużenie życia i poprawę stanu zdrowia społeczeństwa. Niezbędne do tego jest zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej poprawiającej zdrowotność obywateli. W kampanii skupiamy się roli profilaktyki oraz badań diagnostycznych, a także opowiadamy o dostępnych nowoczesnych formach leczenia.

O chorobach cywilizacyjnych, nowoczesnych metodach badań oraz o przyszłości opieki medycznej przeczytasz tutaj.

Przyszłość opieki medycznej to umiejętne zarządzanie zdrowiem, nie tylko chorobą a wczesna diagnostyka jest kluczowa w podjęciu efektywnego leczenia. Dlatego warto być świadomym jak radzi sobie nasz organizm, co można ocenić dzięki badaniom profilaktycznym.