Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Kobiety pełniąc różne funkcje: żony, matki, córki, opiekunki ogniska domowego dziś są równocześnie aktywne zawodowo jak nigdy wcześniej. I choć są mistrzyniami godzenia wielu ról, doba wydaje się coraz krótsza. Niestety często brakuje im czasu na zatroszczenie się o siebie, dlatego zachęcamy wszystkie kobiety, by z okazji swojego święta sprezentowały sobie kontrolę stanu zdrowia. 

Współczesne „supermenki” działają wielozadaniowo. Dopinają wiele spraw w różnych dziedzinach, odpowiedzialnie, terminowo. Realizują się zawodowo i osiągają sukcesy okupione ciężką pracą, nierzadko ciągnąc nadgodziny, a przy tym dbają o dom, pielęgnują związek, troszczą się o bliskich, pilnują szkoły, ortodonty, zajęć dodatkowych dzieci, kontrolnych badań starszych rodziców, szczepienia psa… Każda kobieta dopisze do tej listy kolejne obowiązki.

Wszystko to jest ważne, ale pamiętajmy, by w tym zabieganym, zapracowanym świecie nie zabrakło czasu i przestrzeni dla nas samych. Dobrze jest zadbać o higieniczny tryb życia, odpoczynek, zalecaną do wieku ilość snu, racjonalne odżywianie, a także wygospodarować czas na własne pasje, uprawianie sportów i regularnie sprawdzać stan zdrowia poprzez systematyczne robienie okresowych badań i każdorazowo, gdy pojawiają się jakieś dolegliwości, czujemy się przewlekle zmęczone lub organizm gorzej funkcjonuje.

– Namawiam wszystkie kobiety, by pamiętały o regularnym wykonywaniu badań, na przykład przy okazji Dnia Kobiet, urodzin czy imienin. To będzie najlepszy prezent, doskonały przejaw troski o nasz organizm i dobry zwyczaj, którego wprowadzenie w życie gorąco polecam. –  mówi dr n. med. Iwona Kozak-Michałowska, Dyrektor ds. Nauki i Rozwoju Synevo
i dodaje: – W Laboratoriach Medycznych Synevo wprowadziliśmy specjalny pakiet badań „Kontrola stanu zdrowia kobiety” stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Celem tych badań jest wczesne wykrycie najczęściej występujących chorób i zaburzeń, takich jak.: choroby tarczycy, niedobory żelaza (często występujące u kobiet, powodujące niedokrwistość), cukrzyca, zaburzenia gospodarki lipidowej, upośledzenie funkcji nerek czy uszkodzenie wątroby.

Zanim pojawią się dolegliwości, jak np.: uczucie wzdęcia po jedzeniu, okresowe pobolewania po prawej stronie nadbrzusza, odbijania, nadmierna pobudliwość nerwowa, uczucie zmęczenia, niewielkie ograniczenie tolerancji wysiłku fizycznego, trudności w koncentracji uwagi, drżenia mięśni (tiki), utrata masy ciała (niezamierzona), wzrost masy ciała, nadmierne łaknienie, nadmierne pragnienie, oddawanie zwiększonej ilości moczu, wykonaj pakiet badań „Kontrola stanu zdrowia kobiety”.

Pakiet dla kobiet obejmuje badania:

Więcej na temat pakietu „Kontrola stanu zdrowia kobiety” na:
www.synevo.pl/pakiety/profil-kontrola-stanu-zdrowia-kobiety/

Z okazji Dnia Kobiet skontroluj swój stan zdrowia! 1 Z okazji Dnia Kobiet skontroluj swój stan zdrowia! 2 Z okazji Dnia Kobiet skontroluj swój stan zdrowia! 3 Z okazji Dnia Kobiet skontroluj swój stan zdrowia! 4

Synevo – Laboratoria Medyczne
Grupa Synevo jest obecna w wielu państwach Europy, a sieć Laboratoriów Medycznych Synevo działa na terenie Niemiec, Turcji, Rumunii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Rosji, Bułgarii oraz Serbii. W Polsce początki działalności firmy sięgają 2002 roku. Laboratoria Medyczne Synevo specjalizują się w badaniach laboratoryjnych, od podstawowych badań z krwi i moczu po specjalistyczne testy i zaawansowane badania diagnostyczne w zakresie: alergologii, analityki ogólnej, autoimmunologii, histopatologii, badań genetycznych, biochemii i immunochemii, diagnostyki infekcji, endokrynologii, immunologii i hematologii. Laboratoria Synevo wyróżnia nie tylko szeroka oferta badań, ale też ich niezwykle wysoka jakość oraz profesjonalny zespół specjalistów w różnych dziedzinach medycznej diagnostyki laboratoryjnej.