Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.

Laboratorium Koszalin

Placówka Synevo w Twojej okolicy

Laboratorium Koszalin

Znajdź placówkę blisko siebie


Laboratorium w Koszalinie obejmuje 3 Punkty Pobrań Synevo, które oferują szeroki zakres kompleksowych badań laboratoryjnych. W placówkach można wykonać m.in.:

Badania można zamówić w szybki i wygodny sposób online za pośrednictwem sklepu internetowego bez wychodzenia z domu.

Każdy z punktów posiada w swojej ofercie również pakiety badań dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. Są to pakiety dla kobiet, pakiety dla mężczyzn, pakiety dla osób starszych oraz pakiety dla dzieci.

Wyniki dostępne są online 24/7. Co należy zrobić, by móc korzystać z tej funkcji? Wystarczy założyć w Punkcie Pobrań kartę Synevo Online. Dzięki niej w każdej chwili pacjent może sprawdzić historię swoich wyników w domu. Tym samym zyskuje czas – wizyta w Punkcie Pobrań po ich odbiór nie jest konieczna.

Poniżej znajduje się lista placówek wraz z adresami i godzinami otwarcia. Wybierz Punkt w Twojej okolicy.

PIN

Koszalin
ul. Władysława IV 33D


pon.-pt.: 06:30 – 14:30

pobranie do godz. 13:00

sob.: 07:00-11:00

Badania LTT

wtorki i czwartki: 07:00-09:30

PIN

Koszalin
ul. Zwycięstwa 204A


pon.-pt.: 07:00 – 15:00

pobranie do godz. 13:00

sob.: nieczynne

Badania LTT

wtorki i czwartki: 07:30 – 09:45

PIN

Koszalin
ul. Dworcowa 11


pon.-pt.: 07:00 – 11:00

sob.: nieczynne

Badania LTT

poniedziałki – czwartki: 09:00-11:00

mobile-phone
Biuro Obsługi Klienta
22 120 24 00

Synevo Koszalin

 

Badania krwi Koszalin

Badania krwi wykonasz w Punktach Pobrań Synevo w Koszalinie. Do wyboru Pacjentów są 2 lokalizacje – ul. Władysława IV 33D oraz ul. Zwycięstwa 204A. Badania krwi można kupić online. Dzięki zakupom przez Internet czas pobytu w placówce jest krótszy.Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Synevo? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Badania moczu Koszalin

Poszukujesz placówki, w której wykonasz badania moczu? Odwiedź Punkty Pobrań Synevo. Gwarantujemy wysoką jakość usług. W Synevo wykonasz nie tylko badania moczu. Oferujemy badania alergologiczne, endokrynologiczne czy immunologiczne.

Badania genetyczne Koszalin

Wykonaj badania genetyczne w placówkach Synevo i poznaj swoje predyspozycje. Oferta testów dostępna jest na stronie internetowej lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta. Zadzwoń 22 120 24 00 lub napisz. W trosce o wygodę Pacjentów część badań genetycznych można zamówić w sklepie internetowym i wykonać samodzielnie w domu. Zestaw pobraniowy dostarczy kurier a wyniki odbierzesz online.

Badania kału Koszalin

Badania kału można wykonać w Punktach Pobrań Synevo. W razie pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta 22 120 24 00. Wyniki badań odbierzesz przez Internet. Nie zapomnij założyć karty Synevo Online.

Test na koronawirusa Koszalin

Szukasz placówki w Koszalinie, w której wykonasz test na koronawirusa? Zamów badanie online i zapisz się wizytę w Punkcie Pobrań Synevo. Bez kolejek.

Znajdź placówki Synevo w całej Polsce


Laboratorium
Warszawa

Laboratorium
Wrocław

Laboratorium
Łódź

Laboratorium
Gdańsk

Laboratorium
Poznań

Laboratorium
Bydgoszcz

Laboratorium
Kraków

Laboratorium
Katowice