Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Synevo Laboratoria Medyczne zaprasza diagnostów laboratoryjnych do udziału w konferencji online „Jakość w medycynie laboratoryjnej”.

ZAPROSZENIE

Już 30 stycznia (we wtorek) od godz. 9:00 rozpocznie się konferencja online, której celem jest przygotowanie podstaw systemu kontroli jakości pracy laboratoriów i wiarygodności wyników badań w oparciu o nowe rozwiązania oraz dotychczasowe praktyki.

Diagności będą mogli otrzymać 4 punkty edukacyjne w zamian za uczestnictwo w wydarzeniu online oraz dostęp do biuletynu, w którym będą zamieszczone szerokie opracowania przedstawianych wykładów i rekomendacji.

Patronat honorowy nad konferencją objęło Ministerstwo Zdrowia.

„W ostatnich latach rola badań laboratoryjnych została dostrzeżona szczególnie w okresie pandemii, kiedy to skuteczna walka z COVID-19 możliwa była głównie dzięki dostępności specjalistycznych badań laboratoryjnych. Badania laboratoryjne stanowią podstawę realizowanego programu badań profilaktycznych 40 PLUS. Ministerstwo Zdrowia realizuje także projekt poszerzania listy badań laboratoryjnych, dostępnych u lekarzy POZ, poprzez przekazanie środków dedykowanych w ramach budżetu powierzonego wyłącznie na pokrycie kosztów diagnostyki laboratoryjnej. Nie dziwi więc, że w ostatnim okresie toczy się dyskusja nad potrzebą zapewnienia odpowiedniej jakości i kompetencji laboratoriów medycznych oraz wiarygodności wydawanych wyników badań laboratoryjnych.” – podkreślają Organizatorzy.

Szczegóły konferencji znajdują się pod linkiem: https://medycynaprywatna.pl/konferencja/

Serdecznie zapraszamy.

###

Synevo Laboratoria Medyczne to sieć punktów pobrań i laboratoriów, jeden z czołowych dostawców usług diagnostyki medycznej w Polsce (w top 3 prywatnych laboratoriów) i liderów we wdrażaniu najnowszych badań laboratoryjnych. Oferta Synevo obejmuje ponad 2000 badań ze wszystkich dziedzin diagnostyki od podstawowej analizy krwi i moczu, po wysokospecjalistyczne testy oraz badania np. z zakresu genetyki, histopatologii czy diagnostyki: molekularnej alergii, COVID-19, czy nieinwazyjnych badań prenatalnych.

WWW: https://www.synevo.pl/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/synevo-polska/