Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine
webinar

Synevo Laboratoria Medyczne zaprasza lekarzy i diagnostów na bezpłatny webinar: „Diagnostyka nadczynności i niedoczynności tarczycy nie zawsze jest łatwa”.

Już 26 października (w czwartek) o godz. 18:00 odbędzie się live webinar Synevo podejmujący temat diagnostyki nadczynności i niedoczynności tarczycy. Istnieje możliwość uzyskania przez lekarzy 2 punktów edukacyjnych, potwierdzonych certyfikatem, w zamian za uczestnictwo w wydarzeniu.

Zaburzenia pracy tarczycy to powszechny problem zdrowotny, który może mieć poważne konsekwencje, zwłaszcza jeśli nie zostanie odpowiednio zdiagnozowany i leczony. Spotkanie pomoże uczestnikom w kompleksowym zrozumieniu złożoności diagnostyki zaburzeń pracy tarczycy, w tym interpretacji wyników testów TSH, FT3 i FT4.

Podczas webinaru swoje prelekcje wygłoszą:

  • dr hab. n. med. Tomasz Bednarczuk z Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych
    i Endokrynologii, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • dr n. med. Alina Goralewska, Z-ca Dyrektora ds. Nauki i Rozwoju w Synevo Laboratoria Medyczne.

Uczestnicy będą mogli zadawać pytania prowadzącym podczas sesji pytań i odpowiedzi, która odbędzie się po prelekcjach.

Webinar jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Aby się zapisać, należy kliknąć w link: https://iamp.clickmeeting.com/diagnostyka_nadczynno_ci_i_niedoczynno_ci_tarczycy__nie_zawsze_jest__atwa_/register

Partnerem wydarzenia jest ROCHE.

###

Synevo Laboratoria Medyczne – to sieć punktów pobrań i laboratoriów medycznych w Polsce. Jeden
z czołowych dostawców usług diagnostyki medycznej w Polsce (w top 3 prywatnych laboratoriów) i lider we wdrażaniu najnowszych badań laboratoryjnych. Oferta Synevo obejmuje ponad 2000 badań
ze wszystkich dziedzin diagnostyki od podstawowej analizy krwi i moczu, po specjalistyczne testy oraz badania wysokospecjalistyczne np. z zakresu genetyki, histopatologii czy diagnostyki: molekularnej alergii, COVID-19, czy nieinwazyjnych badań prenatalnych. Na koniec 2022 roku Synevo Polska dysponowało siecią 34 laboratoriów klinicznych i 144 punktów pobrań krwi, strategicznie i dogodnie zlokalizowanych w 67 miastach.

WWW: https://www.synevo.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/synevo-polska/