Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine
webinar

Synevo Laboratoria Medyczne wraz z Fundacją Forum Mężczyzn zaprasza na bezpłatny webinar:

„Fakty i mity o profilaktyce męskiego zdrowia”.

Już 8 listopada (środa) o godz. 19:00 odbędzie się live webinar Fundacji Forum Mężczyzn, którego partnerem jest Synevo Laboratoria Medyczne, podejmujący temat profilaktyki męskich chorób, w tym nowotworów.

Statystyki potwierdzają mężczyźni są bardziej narażeni na rozwój chorób, ponieważ często lekceważą swoje zdrowie i odkładają wizytę w przychodni do momentu, aż pojawią się u nich poważne problemy. Wczesne wykrycie i leczenie może znacznie zwiększyć szanse na wyzdrowienie. Webinar ma na celu zachęcenie mężczyzn do regularnych badań profilaktycznych i zwiększenie świadomości, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie.

Podczas spotkania swój wykład wygłosi dr n. med. Krzysztof Tupikowski – specjalista urolog, współpracujący z Fundacją Forum Mężczyzn, który podejmie tematy:

  • najczęstsze choroby, jakie występują u mężczyzn
  • męskie czynniki ryzyka
  • jakie badania profilaktyczne należy wykonywać
  • co zrobić w przypadku podejrzenia choroby

Uczestnicy będą mogli zadawać pytania prowadzącemu podczas sesji pytań i odpowiedzi, która odbędzie się po prelekcji. 

Transmisja będzie dostępna na platformie YouTube oraz Meta (Facebook) Fundacji Forum Mężczyzn.

Linki do kanałów znajdą Państwo poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=XI9WcwLcsvU

https://www.facebook.com/FundacjaForumMezczyzn      

 

Partnerem wydarzenia jest ROCHE.

###

Synevo jest jednym z wiodących dostawców usług diagnostyki medycznej w Polsce, liderem we wdrażaniu najnowszych badań laboratoryjnych. Synevo Polska oferuje około 2900 rutynowych i zaawansowanych badań, obejmujących cały zakres od profilaktyki i wczesnej diagnostyki po monitorowanie leczenia. Na koniec 2022 roku Synevo Polska dysponowało siecią 34 laboratoriów klinicznych i 144 punktów pobrań krwi, strategicznie i dogodnie zlokalizowanych w 67 miastach. Ponad 1700 pracowników jest zaangażowanych w obsługę ponad 6,4 mln klientów, wykonując ponad 28 mln badań rocznie.

Synevo Polska jest częścią Medicover, wiodącej międzynarodowej firmy świadczącej usługi medyczne i diagnostyczne, założonej w 1995 roku i notowanej na Nasdaq Stockholm. (www.medicover.com).

WWW: https://www.synevo.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/synevo-polska/