Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.

Webinar “Era PSA w diagnostyce raka stercza”

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami

diagnostyka_infekcji30 października o godzinie 18.00 zapraszamy do uczestnictwa w jednogodzinnym szkoleniu (tzw. webinarze) dla lekarzy i diagnostów, które odbędzie się na żywo przez internet na temat:

“Era PSA i wskaźników pochodnych w diagnostyce raka stercza”

Szkolenie przeprowadzi dwóch prelegentów:

Prof. dr hab. n. med. Jan Kanty Kulpa

Dr n. med. Janusz Jaszczyński

 

Program szkolenia:

1. Podstawowe dane epidemiologiczne, czynniki etiologiczne, charakterystyka kliniczna
2. Badania biochemiczne w diagnostyce raka stercza, różnicowanie raka i łagodnego rozrostu gruczołu (BPH)
3. Próby podniesienia czułości i poprawy swoistości diagnostycznej

Zapisz się na webinar i dowiedz się co na ten temat sądzą specjaliści!

Webinar już się odbył. Nie ma możliwości zapisów.

 

Notki biograficzne prelegentów

Kalupa_JanProf. dr hab. n. med. Jan Kanty Kulpa, Centrum Onkologii – Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie, Oddział w Krakowie, specjalizacja II stop. z analityki klinicznej. Konsultant krajowy w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Jego działalność naukowo-badawcza dotyczy diagnostyki biochemicznej chorób nowotworowych, badań markerów nowotworowych, wybranych czynników wzrostu oraz wykładników reakcji ostrej fazy. Autor ponad 190 opublikowanych prac i rozdziałów w podręcznikach i monografiach.

 

 
Jaszczynski_Janusz_2Dr n. med. Janusz Jaszczyński, Adiunkt w Zabiegowym Oddziale Urologii, Kliniki Chirurgii Onkologicznej, Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie, Oddział w Krakowie.Specjalista z dziedziny urologii. Specjalizacja FEBU Nr 3287. Autor 24 prac publikowanych w czasopismach urologicznych i diagnostycznych oraz ponad 30 doniesień prezentowanych na krajowych i międzynarodowych zjazdach i kongresach. Odbył liczne staże zagraniczne w renomowanych ośrodkach europejskich.

 

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Synevo

[own_button_more href=”http://app.getresponse.com/site/webinar_30_10_14/webform.html?u=gSe&wid=7785705″ color=”yellow” float=”” title=”Zapisz się”]