Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Zobacz jak przygotować się do badań laboratoryjnych

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami

Interesujesz się swoim zdrowiem i szukasz informacji na temat prawidłowego przygotowania do badania krwi oraz procesów jakim poddawana jest próbka krwi w laboratorium, aby otrzymać bezbłędny wynik badania? Obejrzyj 3 filmy przygotowane przez nasz zespół!

Jako Synevo staramy się dbać o edukację Twoją, naszych pozostałych pacjentów oraz lekarzy i z myślą o wszystkich grupach przygotowaliśmy poniższy materiał edukacyjny.

Obejrzyj filmy

Film „Morfologia krwi – jak się przygotować do badania i jak wygląda pobranie krwi?” pokazuje krok po kroku jak należy prawidłowo przygotować się do badania krwi.

Dowiesz się, co to znaczy być na czczo oraz z jakimi pytaniami możesz się spotkać ze strony personelu medycznego przy rejestracji na badanie.

Film „Co dzieję się z próbką krwi w laboratorium” wyjaśnia szczegółowo procedury badania krwi.

Dowiesz się, jakie urządzenia medyczne są stosowane w nowoczesnym laboratorium analitycznym oraz jaką rolę w procesie badania krwi odgrywa pracownik laboratorium.

Film „Skąd bierze się wynik badania krwi i czego się spodziewać przy odbiorze wyników” przedstawia tzw. etap postanalityczny – ostatni etap w procesie analizy krwi.

Dowiesz się, dlaczego tutaj ważną rolę odgrywa doświadczenie i wiedza pracownika laboratorium. Dodatkowo przypominamy tutaj, jakie dokumenty należy mieć ze sobą przy odbiorze wyników badań laboratoryjnych.

[did_you_know_that]Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube! Będą się tam pojawiały nowe filmy o tematyce związanej z ochroną zdrowia.[/did_you_know_that]